Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Czarna środa” w Lublinie. Kobiety przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 19:15 Powrót do artykułu
Patrząc na średnią wieku 50+ to raczej już te panie nie będą miały możliwości przeprowadzić u siebie aborcji :P :P :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzieżówka opozycji, czyli 50+ w akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO LUBLIN! BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garstka ludzi chce dyktować większości co jest moralnie etyczne a co nie,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tłumy tylko dlaczego parę kobiet ma zarost kilkutygodniowy i kilka sztuk zwiało chyba z DPS. A do kobitki z nadrukiem strajk kobiet spoko żabciu z taką facjatą to jeszcze długo nie a potem to już i wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam Was, tylko nie używajcie tu słowa "kobiety" mówiąc o nich. Nie obrażajcie mojej Matki, żony i sióstr!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kobiety"? Taka nazwa przynależy istotom rozumnym, które potrafią zapanować nad swoim popędem płciowym i nie krzywdzą istot, które nie mogą się bronić, przez rozszarpanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-"Błagam Was, tylko nie używajcie tu słowa "kobiety" mówiąc o nich. Nie obrażajcie mojej Matki, żony i sióstr!!" debil się znowu odezwał,jakby czuły się obrażone to by się odezwały.Zastanów się czemu kobiety popierają protest i czemu napisałes to co napisałeś komunistyczna.szmato(do śmierci Stalina aborcja była całkowicie zakazana co popierasz komuchu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętamy że w stalinowskiej Rosji i hitlerowskich Niemczech za aborcję groziła śmierć(no i w nowszych czasach Rumunii za.Causescu)).Niech to się nigdy nie powtórzy!I przypominam prawicowym idiotom że aborcja po raz pierwszy w historii zabroniona została przez rewolucjonistów francuskich w końcu XVIIIw.,kościół katolicki po raz puerwszy przeciw aborcji opowiedział się pod koniec lat 70tych XIX w ,wcześniej jak najbardziej była dozwolona w kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto popiera? Ty i twoja stara? Won, komuchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu czarne macice nie protestowały za aborcją za Tuseka, czy wtedy czarnym macicom macice nie dokuczały? a dopiero jak Kacora widzą to im macice dokuczają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety 50 + nie powinny zabierać zdania choć sama mam 57 lat!!! Jestem zniesmaczona tymi protestami! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie zwolennicy zabijania nienarodzonych dzieci zebrali się przed siedzibą PO przy ul. Wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kolegi wcześniej, ja nie znam Kobiety która poparła by ten pseudo marsz ludzkich karykatur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
-"Błagam Was, tylko nie używajcie tu słowa "kobiety" mówiąc o nich. Nie obrażajcie mojej Matki, żony i sióstr!!" debil się znowu odezwał,jakby czuły się obrażone to by się odezwały.Zastanów się czemu kobiety popierają protest i czemu napisałes to co napisałeś komunistyczna.szmato(do śmierci Stalina aborcja była całkowicie zakazana co popierasz komuchu).
 Jak ci jakiś zbok zgwałci córkę, a ta zajdzie w ciążę to z pewnością się ucieszycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcje w wyniku gwałtu to kilka przypadków rocznie w skali całego kraju. Co więcej, obecna ustawa dopuszcza aborcję z takiego przypadku. Więc czego te oszalałe babska się plują to ja nie wiem. Chociaż w sumie wiem... skrobanki to dobry biznes - dopuścić je szerzej to więcej piniążków będzie dla niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
Kobiety 50 + nie powinny zabierać zdania choć sama mam 57 lat!!! Jestem zniesmaczona tymi protestami!
 A czy seks jeszce uprawiasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarownice, nie kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety .... podziękujcie PO i Nowoczesnej, że te dwie partie upodliły was olewając 400 tysięcy podpisów obywateli RP i tym samym za nic mają swoich obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było łatwo zrobić inwentaryzację k..w w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...