Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarna Środa w Lublinie. Kobiety znowu wyjdą na ulice

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2018 r. o 21:32 Powrót do artykułu
czarownice a nie kobiety skoro chcą zabijać życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogieło ich znowu?nie ma na nich bata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogo to obchodzi? niech sobie wychodzą.... one są żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahhahaha :))))) ale kretyństwo :) i łajdactwo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co z waszych pikiet jak rząd ma wszystkich pikietujących od lat tj. odkąd solidarność objęła rządy tj. lat 80 daleko .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam. Wszystko, tylko nie naxywajcie ich kobietami Nie obrazajcie matek, córek i żon. Trochę etyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeoczyłu tę dziewczynkę? Dlaczego jej nie zarżnęły? Przecież to tylko ich "jajeczko", bo plemnik to zbytek. Jest dobrze jak jest. Prostytutki mogą dalej jeździć do niemieckich klinik. Takim bojowniczkom, to Schulz za darmochę powinien załatwić sterylizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko, ale zmuszają mnie do jazdy z obecnych warunkach pogodowych z i do Nałęczowa. Trzy kobietki uważają za stosowne uczestniczyć w tym wydarzeniu! Kocham je za to, ale....może pogoda ulegnie poprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jakaś kontrmanifestacja? Bo bym poszedł. Poproszę o info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie kobiety pytam? Ku....y a nie kobiety idą protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki protest?to jest parada swiń,maciory pochodziły ze swoich chlewów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie aborcji to w czym problem. Brać pożyczki i zasuwać do prywatnych gabinetów ginekologicznych. Ale PO co lepiej ślizgać się na tyłkach podatników. Szczególnie emerytów. Mam 73 lata i muszę za wszystkie leki bulić 100% cenę w aptece. Skończysz Pan 75 lat to leki będą darmowe - rzekła mi Pani mgr. Tylko, że mi z emerytury ściągają mi co m-c ca 600 PLN a waloryzują po 2, 3 czy ostatnio 10 PLN/m-c. I kiedy emeryci zastąpią czarną sotnię i zaczną strajkować jak Ci nasi rezydenci w t.... nadęci. Kak gaworił Lońka do Wł. Gomułki:" dawaj iszczo dawaj wsio". Dziś każdemu wolno strajkować . Wszak to demokracja PO nasiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlot będzie z miotłami czy bez ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" tępe dzidy", dlaczego pikiet nie będzie pod biurami po i nowoczesnej ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu owsik zrobi sobie z nimi foty w czerni? LOL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz aborcji to finans w łapę i ruszaj do prywatnego ginekologa. Za pieniądze....wg przysłowia........ Ale Wy na pewno chcecie się Panie ślizgać na t.... podatników i mieć ten zabieg za darmo. Spójrzcie na rodziców chorych dzieci, którzy zbierają finans na operację w USA. Nie strajkują a działają sami dla szczęścia dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedzielę wolontariat u Jurka na ratowanie dzieci dzisiaj czarny protest za zabijaniem dzieci - hipokryzja w czystej postaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne. Co wy tam możecie wiedzieć o rodzeniu dzieci? Zdecydowana większość z was nigdy nie miała i nie będzie mieć dziecka. Nie wierzę, że juz jak się zdecydujecie to znajdziecie jakiegokolwiek samca bo tych przymiotów które przyciągają mężczyzn czyli kobiecości niestety brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znów sie zejda same starsze panie jak np była wicewojewodzina któa na smyczy przyciagnie męża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zmusza on kobiety do rodzenia trwale upośledzonych płodów i obserwowania agonii swoich dzieci" - więc jednak TO SĄ DZIECI !!!! Więc z tego wynika wg. pani feministki, że póki w brzuchu mamy - to bliżej nie zdefiniowane "coś" zwane płodem, a dopiero w trakcie akcji porodowej staje się dzieckiem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...