Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czas na wzrok, czas na komfort

Utworzony przez karol, 29 maja 2013 r. o 19:46 Powrót do artykułu
okuliści w Lublinie: http://www.okulista.l-n.pl   Znajdź najlepszy gabinet spośród kilkudziesięciu opisanych. Wyraź swą opinię i pomóż innym. Razem stworzymy ranking najlepszych specjalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli coś poważnego to proponuje udać się do doktora Piotra Jaworskiego, ten okulista przyjmuje w Katowicach ale warto się do niego wybrać bo wzrok to cenny dar ja miałem poważną operację, której mój okulista nie chciał się podjąć. Tu są namiary na niego okulista katowice.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem tam robione soczewki ortokorekcyjne polecam tą nową metodę zakładasz soczewki na noc a w dzień bez soczewek widzisz normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wiele osób nie boi się odległości, jak dla mnie jeżeli chodzi o wzrok to naprawdę zrobie wszystko by był w jak najlepszej kondycji. Jeżdżę systematycznie do Katowic do doktora Jaworskiego, który uratował mój wzrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...