Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie było o małej obwodnicy ,dużej obwodnicy Lublina,nie było o połączeniu miasta Czuby - Czechów nie było o bydownictwie komunalnym. Krótko nie było o rzeczach istotnych dla życia organizacji jakim jest Miasto Lublin. Panu już dziękujemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A połączenia ze Szwajcarją kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się facet weżnie za robotę , a nie zbiera poltyczne śmieci od Palikota i PO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO ŻUK Z DZIKIM UPOREM BLOKUJE NAZWANIE LOTNISKA IMIENIEM JANA KARSKIEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden jego poprzednik nie zrobił tyle dla miasta Żuk najlepszy prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały faryzeizm ratuszowy. Do Izraela to by się połączenie chciało, ale pokazać, że się chce uczcić Jana Karskiego, który chciał uratować Żydów, to już - nie. Siad okrakiem - ulubiona żucza pozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, będzie drugie połączenie lotnicze do Bzitego. Tylko na razie cicho, bo to poufne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie trolliki już się produkują? w kółko ten sam bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianom należy się jasna odpowiedź: panie Żuk, co pan masz do Bohatera narodowego Jana Karskiego? Tak pomiatanie pamięcią narodową zaprowadziło PO tam gdzie się znajduje. W od...bycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianom należy się jasna odpowiedź: panie Żuk, co pan masz do Bohatera narodowego Jana Karskiego? Tak pomiatanie pamięcią narodową zaprowadziło PO tam gdzie się znajduje. W od...bycie. - PLATFORMERS NIE MASZ SIĘ CO DZIWIĆ. ŻUK JEST Z PO WIĘC ROBI TO SAMO CO ONI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie interesuje z jakiej partii jest Żuk, interesuje mnie co robi dla miasta. A robi dużo. Może być nawet z Partii Przyjaciół Piwa byleby tylko robił to co do tej pory czyli , inwestował i rozwijał miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko ma 25 milionów rocznego deficytu? Pytanie brzmi - CZY BRAK IMIENIA LOTNISKA, ROZPOZNAWALNEGO ŚWIATOWO ZWŁACZA W MIEJSCACH POŻĄDANYCH DESTYNACJI JEST DZIAŁANIEM NA SZKODĘ CZY TEŻ NA DOBRO SPÓŁKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię lotniska nie wpływa na wynik finansowy oszołomie. Nikt nie poleci do Londynu tylko dlatego, że lotnisko będzie nazwane imieniem Misia Yogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie interesuje z jakiej partii jest Żuk, interesuje mnie co robi dla miasta. A robi dużo. Może być nawet z Partii Przyjaciół Piwa byleby tylko robił to co do tej pory czyli , inwestował i rozwijał miasto. - a co takiego robi? Buduje wszystko na kredyt który ty debilu bedziesz spłacać 30 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, będzie drugie połączenie lotnicze do Bzitego. Tylko na razie cicho, bo to poufne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie prezydencie Żuk ja oceniam pana rządy bardzo pozytywnie i mam nadzieję, że porządzi pan moim miastem jeszcze trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
panie prezydencie Żuk ja oceniam pana rządy bardzo pozytywnie i mam nadzieję, że porządzi pan moim miastem jeszcze trochę
Heh Żuk w 8 lat wyda na inwestycje 4 mld, Pruszkowski w analogicznym okresie wydał ledwie 800 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to dziadostwo skoro nie potrafią zrozumieć jaką wartością jest dla jego wizerunku postać kogoś takiego, jak Jan Karski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że cały Ratusz siedzi przy kompach i pisze na to forum o swoim szefie. Kiedy macie wolne za te roboczą sobotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaaaaaaa cały ratusz nie ma co robić tylko siedzi w sobotę popołudniu i pisze na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...