Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czat z Żukiem. Tunelu nie będzie, a gdzie dolecimy?

Utworzony przez Gość, 3 października 2013 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Miał być inny tunel - pod al. Racławickimi i co? Nie ma... Miała być też estakada nad ul. Głęboką, która miała połączyć ul. Sowińskiego z ul. Filaretów. Dziś widzimy, że to była jedynie kiełbasa przedwyborcza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a reszta została zrobiona badz jest w budowie, wiec malkontencie sam wez sie do roboty i zobaczymy Twoje efekty, ciekawe czy bedziesz mial sobie cos do zarzucenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była kiełbasa wyborcza tylko plany. Teraz zostały zweryfikowane i to dobrze świadczy o Prezydencie i Radzie Miasta. Trzeba trzeźwo oceniać sytuację a Zuk tak robi. Popieram działania Prezydenta Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była kiełbasa wyborcza tylko plany. Teraz zostały zweryfikowane i to dobrze świadczy o Prezydencie i Radzie Miasta. Trzeba trzeźwo oceniać sytuację a Zuk tak robi. Popieram działania Prezydenta Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wybudowaniu obwodnicy Lublina ( całej - z jej południową częścią ) powinno zniknąc większość przejazdów tranzytowych i dopiero wtedy ( w 2015 r. ) powinno zostać zmierzone natężenie ruchu i zasadnośc budowy np. tunelu pod Al.Racławickimi ( pewnie bez tego się jednak nie obejdzie ) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że Prezydent Miasta, p. Żuk jest naprawdę ok. W porównaniu z p. Wasilewskim, który jedynie dbał aby bydełko było w szopce przed ratuszem to jak ogień i woda. Trzymam kciuki za obecnego Prezydenta i cieszę się już z tego co dla naszego miasta zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał być inny tunel - pod al. Racławickimi i co? Nie ma... Miała być też estakada nad ul. Głęboką, która miała połączyć ul. Sowińskiego z ul. Filaretów. Dziś widzimy, że to była jedynie kiełbasa przedwyborcza!
Estakady nie ma, ale Filaretów jest dwupasmowa i zobaczymy jak to usprawni ruch w tamtym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wami. Dla mnie od samego poczatku pomysl budowy tunelu pod Racławickimi był kiepski. Raz, ze nie jest to az tak potrzebne, dwa, ze gdyby to budowali to budowa trwala by cztery lata, a trzy, ze byloby to niesamowicie drogie. Teraz jest plan poszerzenia Sowinskiego do dwupasmowki. Miejsce jest, znajdzie sie na pewno, kosztem zieleni i przesuniecia chodnikow blizej blokow. A poszerzenie tej ulicy tej konieczne. Mam nadzieje, ze zacznie sie na wiosne 2014 by podczas przerwy wakacyjnej zrobic jak najwiecej. Obwodnica wyniesie troche ruchu z Lublina i wtedy nalezy zrobic ponownie badania jak juz napisał mój przedmowca. Żuk jest naprawde dobrym prezydentem. Pruszon coś tam próbował robić, Wasilewskiego jakby nie było w mieście przez 4 lata. Żuk jest naprawde super, mysle, ze gosc robi cos na zasadzie - porozumienie ponad podziałami. I takim założeniem powinien kierować się każdy przywódca. Nieważne z jakiej partii jesteś, ważne co robisz dla miasta. Bede na niego na pewno głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również zgadzam się z przedmówcami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że  Żuk zostanie prezydentem na kolejną kadencję i będzie mógł dokończyć inwestycje, których jest prekursorem. W Lublinie zaczęło się dużo dziać i zmieniać na lepsze. Liczę na Was Lublinianie za kilka miesięcy! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk faktycznie ma trochę osiągnięć. Ale jest też jeden duży kwas - stadion dla Motoru. 20 kopaczy, 100 działaczy, 200 kibolów i 300 milionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wami. Dla mnie od samego poczatku pomysl budowy tunelu pod Racławickimi był kiepski. Raz, ze nie jest to az tak potrzebne, dwa, ze gdyby to budowali to budowa trwala by cztery lata, a trzy, ze byloby to niesamowicie drogie. Teraz jest plan poszerzenia Sowinskiego do dwupasmowki. Miejsce jest, znajdzie sie na pewno, kosztem zieleni i przesuniecia chodnikow blizej blokow. A poszerzenie tej ulicy tej konieczne. Mam nadzieje, ze zacznie sie na wiosne 2014 by podczas przerwy wakacyjnej zrobic jak najwiecej. Obwodnica wyniesie troche ruchu z Lublina i wtedy nalezy zrobic ponownie badania jak juz napisał mój przedmowca. Żuk jest naprawde dobrym prezydentem. Pruszon coś tam próbował robić, Wasilewskiego jakby nie było w mieście przez 4 lata. Żuk jest naprawde super, mysle, ze gosc robi cos na zasadzie - porozumienie ponad podziałami. I takim założeniem powinien kierować się każdy przywódca. Nieważne z jakiej partii jesteś, ważne co robisz dla miasta. Bede na niego na pewno głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że obwodnica nie ma większego związku z ruchem przez Sowińskiego, to zupełnie różne kierunki ruchu i tu nie ma raczej ruchu tranzytowego. Na chwilę obecną jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest poszerzenie tej ulicy ale tez nie do końca rozwiąże to problem połączenia w kierunku północ-południe. Układ komunikacyjny Lublina pod tym względem jest trudny.Co do Pana Prezydenta to jedynym mało trafnym rozwiązaniem jest stadion. To kasa, która mogła być wykorzystana inaczej. Zobaczymy czy ta inwestycja na siebie zarobi?? Inne prace uważam za potrzebne i trafnie analizowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że  Żuk zostanie prezydentem na kolejną kadencję i będzie mógł dokończyć inwestycje, których jest prekursorem. W Lublinie zaczęło się dużo dziać i zmieniać na lepsze. Liczę na Was Lublinianie za kilka miesięcy! ;-)
  A ja liczę na to że zostanie wybrany prezydent który będzie potrafił rozwijać miasto nie zadłużając go jednocześnie do niebezpiecznych granic. Miasto się buduje - OK. Ciekawe tylko kto będzie spłacał długi Lublina bo miasto się wyludnia. Firm które tworzą miejsca pracy też nie przybywa za wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko byłoby cacy gdyby Prezydent oprócz zadłużania miasta pod inwestycje (cześć potrzebna a część zbędna jak choćby stadion - jest to robione dla PR prezydenta a nie dla dobra miasta) znajdywał dodatkowe źródła dochodów choćby poprzez ściąganie firm do Lublina. Zauważcie że większość realizowanych inwestycji będzie obciążało Lublin a nie generowało dla niego przychodów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-------JUŻ  ROZPOCZĘŁA  SIĘ  KAMPANIA  WYBORCZA  NA  PREZYDENTA  LUBLINA-----   Ale  tym  razem  Wy bory  na  Prezydenta  Lublina  rozpocznie  PROTOKÓŁ  Z  PRZESŁUCHANIA  PREZYDENTA  LUBLINA  ŻUKA (PO)  PRZEZ  PROKURATURE  W  KRAKOWIE .  Przesłu chanie  prokuratorskie  rozpocznie  się  ustaleniem  GDZIE  SĄ  PIENIĄDZE  PRZEZNACZONE  NA  OBWOD NICĘ  LUBLINA  I  AUTOSTRADĘ  DO  WARSZAWY ?.   Żadne  polityczne  matactwa ! PIENIĄDZE  BYŁY !  GDZIE TERAZ  SĄ  ? , Póżniej  likwidacja  cukrowni  i  odkupienie bez  zgody  Rady Miasta  i  Podatników  BAGNA  PO  CU KROWNI  ZA... 10  MILIONÓW  SPOŁECZNYCH  PIENIĘ DZY !!!.    Cały  tok  przesłuchania  powinien  być  opub likjowany  w  lubelskich  mediach .  Nie  ma  sensu  teraz  wymieniać  PYTAŃ  ale wszystkie  mają  aspekt  przestęp czy !.  Lepszym  rozwiązaniem  dla  Lublina  aby .Żuk  już nie  kandydował  na  Prezydenta  Lublina,  bo  wystarczy  już  TEJ  KRZYWDY  JAKĄ  ZADAŁ  NASZEMU  MIASTU !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma dokończyć ? Najważniejszych inwestycji nawet nie zaczął. Np. prebudowa skrzyżowania Ducha/Sikorskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejszą inwestycją drogową było wymalowanie dwóch pasów do jazdy na wprost z ul,Nałęczowskiej w Głęboką. Pewnie to był koszt 5 tyś zł. Wnioskowałem o to od roku, w końcu się udało. Ile jest jeszcze takich prostych rozwiązań do zrobienia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.ermail.pl/klik/V3BQYWAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym linku jest wiadomość do cb :http://pvv.pl/48j  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...