Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czego do pieca wkładać nie wolno. Rusza antysmogowa kampania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2019 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Obniżcie cenę gazu do celów grzewczych, o VAT czy akcyzę, opłatę przesyłową stałą, zmienną i kij wie co jeszcze opłacamy. Wtedy ludzie z obecnego bogactwa przestaną palić byle czym i węglem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby gaz był trochę tańszy to więcej ludzi by kupiło piece gazowe. Może nie tyle sam gaz co abonamenty, przesylowe, pierdziowe, opłata stała, zmienna i dupnieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oleg Pieńkowski nie miał wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalcie z Polski markety i dyskonty. Trujące jedzenie jest gorsze niż smog!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem, ja wiem. Dzieci na 3 zdrowaśki !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kłamczuszek twarzą kampanii anty smogowej? Nie ma kogoś nie skazanego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaa... zapraszam w takim razie na os. Świt... zadyma jakich mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palę węglem i nie mam zamiaru tego zmieniać. cena gazu jest tak wysoka że jest paliwem nieopłacalnym. pompa ciepła to porażka cenowa i jakościowa. ps. śmieci nie spalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
limity emisji CO2 + najdroższy gaz w Europie - te samozaorujące Polaków głupoty podpisali  Tusk z Pawlakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRAD z P0 POBIERAŁ GIGANTYCZNĄ PENSJĘ ZA BUDOWĘ ELEKTROWNI ATOMOWEJ - CZY ELEKTROWNIA JUZ DZIAŁA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypadkiem nie całe to towarzystwo blokuje budowę dworca przy PKP? no tak tam jest bardzo ekologicznie syf brud odchody smród i pijani bezdomni, wizytówka miasta jak się patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ekologi i tego co wisi nad nami zimowymi porami to daleka droga do postępu. Wszystko przyszło z zachodu razem z bajerami w czasach komuny bo kto nie pamięta lansu z plastikową reklamówką Aldi ale to był szpan hmmm? głupoty. Jeszcze 30 lat temu plastiku była znikoma ilość pakowanej żywności, większość była w szkle, a art spożywcze były pakowane w papier, a na zakupy była szmaciana lub koszyk wiklinowy. Człowiek żyjący sto lat temu, gdyby teraz miał tym oddychać co jest w powietrzu to bankowo by się tym udusił i przekręcił. Świadomość jakości powietrza w dużej miarze zależ od nas samych. Nowe pokolenie young boomerów jest tego przkładem, bo to co wyprawia teraźniejsze pokolenie to nie mieści się w głowie. Przecież to my odpowiadamy czym palimy w piecach CO, w co pakujemy żywność i czym ją szpikujemy i co jemy i jakimi normami to określamy, wszystko to póżniej zmienia nasz kod DNA, mutują się tkanki, tworzą się nowotwory, a kampanie produkującę leki zbierają żniwo i zacierają ręce na hajs, tlenu coraz mniej, lasów do jego produkcji coraz mniej. Człowiek w dzisiejszej dobie to zwykły pasożyt. Czerpiemy z natury wszystko na maksa i na maksa ją i siebie trujemy nie dając nic w zamian. Sadźmy drzewa, palmy w piecach ze świadomością, bo nie chodzi ze dupa marznie mówiąc przy tym aj tam jedną butelkę PET dorzucę do kopciucha. Nikt cię z tego nie rozliczy fakt, ale żyj z tą świadomością że wiele ludzi tak zrobi i mówi jak Ty . Kupujmy rzeczy w opakowaniach do powtórnego recyklingu, sortujmy śmieci, nie że nic się nie stanie jak przecież ja to tylko jedno pudełeczko plastikowe wrzuciłem razem do śmietnika z bio odpadami. Aj tam temat rzeka. Szanujmy środowisko i pokolenia te które jeszcze się nie narodziły bo zagłada im gwarantowana w mutacjach, chorobach nieuleczalnych i śmierci gatunku ludzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto do pieca plastik wkłada truje dzieci i sąsiada, a kto pali byle czym emituje domu i dym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto do pieca plastik wkłada truje dzieci i sąsiada. A kto pali byle czym emituje smog i dym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie na opłaty przesyłowe? To nanieście sobie gazu w kieszeniach do pieca jak wam rury nie pasują! Przecież możecie ogrzewać domy propanem z butli i opłat przesyłowych nie będzie tylko ile was to będzie kosztować..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekoterrorysci chyba się trochę zawiodą, bo nasz rząd nie podda się kretyńskim pomysłom Brukseli żeby to od węgla odejść jak mamy go tyle! Niech dadza nam wystarczająco pieniędzy aby każdy było stać na ich wymysły a nie tylko okradać nasz narod w rozne sposoby. To nie Polacy tylko PO-matołki bez szkół co to wybrano na różnych prezydentów miast w całej ojczyźnie utrudniają nam życie co to by się przypodobać durniom od Tuska i innych makreli. Zobaczcie tam gdzie rzadzi PiS że nie ma nagonki na porządnych ludzi. W Zamościu i Chełmie jest jak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do grabarza ale twój apel to do producentów  tych plastików i opakowań , nie do konsumentów, którzy nie maja wyboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ten artykul Kupujac wegiel dostalem fakture i certyfikat jakosciowy Pale w piecu metoda od gory w piecu dolnego spalania Z pocztku troche dymu a pozniej zero Piec czysty i komin tez Co do smieci nikt chyba tym nie pali bo odbieraja od nas firmy Prezstancie reklamowac gaz bo ze spalania tez wydzielaja sie szkodliwe zwiazki Trzeba ludzi uczyc palenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno nie wolno palić śmieci , ja polecam palić pelletem jest to wygoda! , czysto w kotłowni a mój EEI PELLETS pobiera tyle ile chce , wogle nie muszę chodzić i doglądać , polecam pellet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety z węglem na rynku jest kiepsko. Można kupić mocny z małą zawartością popiołu, ale będzie mocno dymił i powstanie dużo sadzy. Jak kupi się słabszy(polski czy rosyjski bez różnicy), który czyściej się spala to popiołu będzie prawie tyle co wsypaliśmy węgla do pieca. Nie jestem zadowolony z węgla dostępnego na składach. Obecnie stosuję dwa rodzaje. Mocny śląski(1000zł/t), z którego jest niewiele popiołu, a na niego sypię węgiel z Kolumbii(1000zł/t). Spala się prawie bezdymnie i ma niewiele popiołu. Dzięki takiemu połaczeniu mogę "czysto" spalić śląski węgiel. Piec czyszczę co tydzień, a nie po każdym rozpaleniu. Palę sposobem od góry. W perspektywie 1-2 lat zmienię na gaz. Tylko najpierw dobrze docieplę dom. Nie ma już sensu kupować nowego pieca na węgiel. Za chwilę będą coraz to nowe ograniczenia w spalaniu paliw stałych. Poza tym piec gazowy pozwala na lepszą regulację temperaturą. W piecu na paliwo stałe jest to trudne do wykonania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...