Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRZECIEŻ JAKIEŚ SPRZEDAJNE URZĘDNICZE BYDŁO WZIĘŁO KASĘ - PRZECIEŻ DLA ŻUKA I TEJ MENDY KIELISZKA KARY NIE MA - KIEDY WRESZCIE PROKURATOR ZAPYTA SIĘ ŻUKA I KIELISZKA O ODDAWANIE ZA DARMO DEWELOPEROM MIEJSKICH TERENÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe świadczy tylko o ignorancji motocyklisty. Już nie raz pokazywano, że takie światła działają na zasadzie pętli indykcyjnej i motocykl czy rower jest po prostu za mały, aby program mógł stwierdzić, że on tam stoi. Proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEKUPNY TUMANIE KIELISZEK ILE POBRAŁEŚ POD STOŁEM ZE 20 MILIONOWE USPRAWNIENIE LUBELSKIEJ SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba patrzeć w lusterka !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEGO FACHOWCA OD SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ DO DYSCYPLINARKI.PANA KIELISZKA DO ZWOLNIENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura, jeżdżę tam służbowym autem parę razy dziennie... czasem fiata doblo nie widzi, też jest za mały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojegi samochodu tez nie wychwyca:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest mojegi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam tez kiedys stałem 10minut az pojechalem na czerwonym.Od tamtej pory omijam ten lewoskret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich skrzyżowań jest więcej, podobnie jest na lewoskręcie ze Smorawińskiego w Walecznych, nie wykrywa motocykli gdziekolwiek się stanie, można stac od usranej śmierci albo przesunąć się do przodu i czekać aż samochód podjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligentny system. Nie przepuścił motocyklisty żeby się nie zabił. To jak jeżdżą motocyklami woła o pomstę do nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko czerwona fala.. pod zamkiem to samo, jadąc od turystycznej stoi się pod zamkiem, potem pod novą, a i można się załapać na trzecie czerwone przy lubartowskiej!!! Co to jest????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry film bo pokazuje ilu kierowców przejeżdża na czerwonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest prawdą, że system nie wykrywa motocykla, przecież w połowie tego filmu motocyklista pokazał że za nim stoją samochody i tak było przez kilka zmian świateł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Motocykl wjechał za daleko na linię zatrzymania"- moim zdaniem zatrzymał się prawidłowo, ale Pan Kieliszek ma zapewne inny punkt widzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak działa zielona fala to już wiemy, teraz czekamy na kolejne dziecko żuka - na fontannę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam osobiście tam przestałem ostatnio 10 min autem, stałem pierwszy więc raczej usterka niż przypadek że motocykla nie wykrył system.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wcale nie są odosobnione przypadki. Zielone światło do lewoskrętu zapala się tam dopiero po tym jak 3-krotnie przejadą samochody we wszystkich innych sekundach i świeci się przez 3 sekundy, gdzie pierwszy samochód przejedzie na zielonym a następny w kolejce musi już jechać na żółtym. Jechałem tamtędy ostatni dwa razy i za każdym razem takie samo doświadczenie. Od tamtej pory omijam to skrzyżowanie szerokim łukiem. Bardziej by się opłacało skręcić w prawą i zawrócić w najbliższym możliwym miejscu niż czekać na lewoskręt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qumak robi drugą część "przetargu". Równie dobrze mogli dać im zamówienie z wolnej ręki z takim SIWZ i PFU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli ewidentna wina kierowcy motocykla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...