Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czekolada wraca do Lublina (zdjęcia)

Utworzony przez mick, 10 maja 2013 r. o 12:59 Powrót do artykułu
Kiedyś był to klub dla zakompleksionych snobów lansujących się pieniędzmi. Ciekawe czy charakter tego miejsca zmieni się, bo kiedyś większość jego gości wyżej sr*ło niż d*pę miało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^ zgadzam sie . Klub dla ludzi, którzy uprawiaja lans, czesc to nowobogaccy lalusie, a czesc to jacys smarkacze za kase botaego tatusia i mamusi. Muzyka tez była nieszczególna w tym klubie. byłem 2 razy i wystarczyło. bardzo złe wrazenie na mnie zrobiło to towarzystwo. Jedyny plus- zawsze dbali o wystrój lokalu.Jęsli beda miali jakies ciekawe imprezy tematyczne albo jakies ciekawe gatunki muzyki klubowej to chetnie wpadne ale jestem generalnie uprzedzony do nazwy "czekolada"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa..... dzwonilam juz o 13 dodzwonilam sie o 13.02 i wejsciowek nie bylo ciekaweeeee co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w końcu coś będzie, bo reszta to totalny badziew:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po Cream'ie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekolada to jedna wielka ściema, jeszcze ze starego miejsca wielu nie odzyskało kasy. Za jakiś czas znowu upadnie i zmieni właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny lubelski lokal dla plastików i lansiarzy a muzycznie pwenie rózowy przecukrowany hałs i komercyjny chłam.solarka i focie z dzuibkiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem normalną dziewczyną i bardzo lubiłam starą czekoladę, jeżeli idzie się ze swoimi ludźmi to masz w nosie pozostałych, w końcu idziesz dla siebie a nie dla kogoś  ;) Do klubu idzie się wybawić a nie oglądać wytapetowane laski i wylansowanych kolesi ;) Na 100% sprawdzę ten lokal, może akurat to będzie coś fajnego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...