Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerwona kropka w Carrefour to \"nie mobbing, a naganna praktyka\"

Utworzony przez klienci Carrefoura..., 20 lipca 2010 r. o 19:51 Powrót do artykułu
Szanowni Klienci - zróbcie dżołka kierownikom i stawajcie na czerwonej kropce - mówię poważnie. A jak już podejdzie to zapytajcie, gdzie można kupić podpaski i które są najlepsze Albo które prezerwatywy są wg nich najlepsze i dlaczego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możesz się po prostu odwalić od kierowników, bo to nie ich wymysł! Ta pieprzona czerwona kropka to wymysł kogoś mądrego z centrali, który wymyślił projekt TOP! Najlepiej teraz zwalić wszystko na kierowników, bo ktoś źle zinterpretował szkolenie? Nie bądźmy śmieszni! Od początku było wiadome, że czerwona kropka jest po to, że jak na niej stanie pracownik (a w pewnym momencie była też mowa o klientach) to kierownik pracujący na sklepie czyli tak zwany manager Front Office ma do niego podejść i zapytać w czym może pomóc! A teraz rzecznik prasowy Carrefour "odwraca kota ogonem", żeby tylko zachować "dobre imię firmy", która niestety już dawno je straciła! Bardzo proszę najpierw dowiedzieć się konkrtenie o co chodzi a dopiero potem wyrażać swoje opinie! Jestem akurat kierownikiem, i nie jest to obrona mojej osoby, ale wszystkich kierowników tej firmy, którzy poprzez niedoinformowanie czują sie pokrzywdzeni i napewno nie jest to miłe jak "wiesza się na nich psy" za coś co absolutnie nie jest ich pomysłem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23.05.2012 r. CARREFUR NOWY SACZ PRZEGRAŁ SPRAWĘ O MOBBING W SĄDZIE OKRĘGOWYM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...