Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale wiem! Mam receptę menadżer na twój problem m- jak cię wyjebią na zbity pysk z tego tam sracza gdzie robisz, to zamiast napier***ać na bocznicy wory z cementem, zrób ze kurs didżejki. Będziesz robił w chuja następnych naiwnych. Nie urobisz się, zawsze parę groszy wpadnie, ktoś postawi wódkę, albo piwo. Nie pękaj menadżer - jest sporo przechowalni i przytułków dla takich niedojd jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzący więcej napisał:
Pomysł nie jest Francuza tylko któregoś z polskich menadżerów zagrożonego utatą stołka za spadek obrotów w Carrefourze. Ma to spowodować wzrost sprzedaży poprzez poprawę dyscypliny pracy, oczywiście jest to ściema dla Francuzów obliczona na jak najdłuzsze zachowanie pracy. Kropka ma być już w założeniu upokarzająca, aby pracownicy wstydzili sie na niej stawać i rzadziej chodzili do toalety czy na przerwy.
I tutaj nie wiesz więcej..... Pomysł jest jak najbardziej Francuski i nawet wiadomo mi,który z nich dokładnie wymyslił ten projekt. To już drugi taki projekt tego Pana o imieniu Rami (nazwiska nie podaję bo wiedzący więcej powinien je znać),pierwszy był jeszcze bardziej idiotyczny ale bardziej dyskretny(Carrefour Formuła),pracownicy włacznie z kierownikiem posiadali listy z zaplanowanymi zadaniami na dany dzień rozpisane z dokładnością 15 minut - to była dopiero rzeznia!!!!!!!!!! na nasze szczęście projekt upadł.Teraz za to mamy Projekt TOP (CHYBA ZAMIAST PODYŻEK) Sprawa wyglada następujaco,francuz zsyłany z extra posadki gdzieś w ciepłych krajach do Polski traktuje to jako karę, i ma za wszelką cenę zreorganizować działalność firmy w celu poprawy sytuacji rynkowej(i na tym etapie powstają przewspaniałe projekty) i jak tego dokona wraca na ciepły stołek - tak to wyglada drogi kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale wiem! Mam receptę menadżer na twój problem m- jak cię wyjebią na zbity pysk z tego tam sracza gdzie robisz, to zamiast napier***ać na bocznicy wory z cementem, zrób ze kurs didżejki. Będziesz robił w chuja następnych naiwnych. Nie urobisz się, zawsze parę groszy wpadnie, ktoś postawi wódkę, albo piwo. Nie pękaj menadżer - jest sporo przechowalni i przytułków dla takich niedojd jak ty.
To mówisz ,że Twoja recepta w przypadku Twojej osoby sie sprawdziła????????????? Hmmm ja nie skorzystam dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUŻO WIEDZĄCY napisał:
Drobny Człowieczku Co Ty chcesz od Polskiego kierownictwa???? Wypowiadasz się bedąc w zupełnej niewiedzy. Pomysł jest profaszystowski to prawda lecz grupa "trzymajaca władzę" w Polskim Carrefourze to w 90% Francuzi,a takie deb***izmy jak "KROPKA" to w 100% ich pomysły,a potem sprawa na sklepach wyglada jednoznacznie - masz wprowadzić nową organizację jak nie to dowidzenia, i tak potraktowany zstaje Polski Kierownik przez "górę",który poświęcił tej pracy wiele swojego zdrowia i np.10 lat pracy. Najlepiej posadzić swoją mało ambitną,DUPę przed monitorem i walić sloganami paranoja,osmieszyli się,hehehehe ,a w gruncie rzeczy nie wiesz nic !!! - Polski Kierownik ma do gadania jak ŻYD za okupacji niemieckiej
A Ty duzo wiedzacy , boisz sie prawdy, jakos we francji nie ma czerwonych kropek na sklepach, od tego sa zarzdadzajacy aby mysleli , chyba ze tak ciezko im było cokolwiek madrego wymyslec , a pracownicy to nie bydlo , ze tam stac i ani kroku dalej . I nie pisz mi ze kierownik poswiecil 10 lat zdrowia , chyba na to zeby takie pomysly wdrazac w zycie , a co on nie ma swojego zdania i lepszych pomyslów - jak nie ma to nienadaje sie - albo moze sam odejsc ,- chyba ze mu to opowiada i siedzi 10 lat............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A Ty duzo wiedzacy , boisz sie prawdy, jakos we francji nie ma czerwonych kropek na sklepach, od tego sa zarzdadzajacy aby mysleli , chyba ze tak ciezko im było cokolwiek madrego wymyslec , a pracownicy to nie bydlo , ze tam stac i ani kroku dalej . I nie pisz mi ze kierownik poswiecil 10 lat zdrowia , chyba na to zeby takie pomysly wdrazac w zycie , a co on nie ma swojego zdania i lepszych pomyslów - jak nie ma to nienadaje sie - albo moze sam odejsc ,- chyba ze mu to opowiada i siedzi 10 lat............
No i na tym koncze bo nie wiesz nic...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i na tym koncze bo nie wiesz nic...........
P.S. Niech Polacy dadza wiecel lepszych i wogole jakich kolwiek miejsc pracy to zmieniłbym juz dawno jak Tobie się udało taką znalezc to serdeczne gratulacje mnie jeszcze nie...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z Francji, czy nie, jakbym ryjem takiego ćwoka wytarł ta kropkę, to by mu przeszła ochota do głupich innowacji. Nie patrzcie na zatrudnienie - lać w mordę sku***syna i to tak żeby co najmniej złamać nos! Niech go ch*** nosi do końca życia jako suvenir! Ja bym mu ku*** dał kropkę! W sennym koszmarze by do niego wracała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomysł z Francji, czy nie, jakbym ryjem takiego ćwoka wytarł ta kropkę, to by mu przeszła ochota do głupich innowacji. Nie patrzcie na zatrudnienie - lać w mordę sku***syna i to tak żeby co najmniej złamać nos! Niech go ch*** nosi do końca życia jako suvenir! Ja bym mu ku*** dał kropkę! W sennym koszmarze by do niego wracała!
A i tu się z Panem zgadzam, mój prawy może spaść pierwszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym w nocy zamontował na tej kropce kibel. A co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kropki kropkami ,kible kiblami a i tak z tego JEDNO WIELKIE GOWNO - nic im nikt nie zrobi QURWA,QURWIE,QURWA..................QURWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To może jakiś dziennikarz z NTO dotarłby do zjeba który wymyśla te bzdety i zapytał go - "Czy coś ci chuju padło na rozum, czy już od urodzenia jesteś taki nieszczęśliwy, bo na przykład miałeś matkę prostytutkę gminno - przydrożną i ojca alkoholika, a do tego ukończyłeś zarządzanie i marketing, gdzie jak powszechnie wiadomo lądują wszelkie tłumoki i niedoróbki szkolnictwa średniego?
tekst czy padło na rozum rozwalił mnie, dobry jesteś Gościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomysł z Francji, czy nie, jakbym ryjem takiego ćwoka wytarł ta kropkę, to by mu przeszła ochota do głupich innowacji. Nie patrzcie na zatrudnienie - lać w mordę sku***syna i to tak żeby co najmniej złamać nos! Niech go ch*** nosi do końca życia jako suvenir! Ja bym mu ku*** dał kropkę! W sennym koszmarze by do niego wracała!
Ale dzisiaj same dobre pomysły są. Popieram. Ząbkami i jęzorem niech kropkę zdziera mądraliński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troszke to dziwne ze tak jest na andersa bo na witosa kropka sluzy do czego innego i jak ktos chce do wc to nie stoi na kropce i nie czeka na pozwolenie tylko idzie wiec albo ktos tu cos wyolbrzymia albo wladze carrefura na andersa wprowadzili swoje zasady bo chcieli byc madrzejsi od wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
troszke to dziwne ze tak jest na andersa bo na witosa kropka sluzy do czego innego i jak ktos chce do wc to nie stoi na kropce i nie czeka na pozwolenie tylko idzie wiec albo ktos tu cos wyolbrzymia albo wladze carrefura na andersa wprowadzili swoje zasady bo chcieli byc madrzejsi od wszystkich
DOBRA NIE ŚCIEMNIAJ JUŻ WSZYSCY WIEDZĄ DO CZEGO SŁUŻY TA KROPKA PANI DOMAŃSKA JESZCZE CI NIE WYTŁUMACZYŁA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdgh napisał:
DOBRA NIE ŚCIEMNIAJ JUŻ WSZYSCY WIEDZĄ DO CZEGO SŁUŻY TA KROPKA PANI DOMAŃSKA JESZCZE CI NIE WYTŁUMACZYŁA?
pani Domańska jest regionalna więc czemu miałaby nam tłumaczyć? Chyba pracowałeś kiedyś w Carrefourze za jej czasów... ale to dawno było. A jeżeli chodzi o kropka, i nowy system.... ŚCIEMNIAJĄ TERAZ JAK MOGĄ. Każdy kto pracuje w tym bajzlu wie o czym mowa...i nie chodzi tu o samą kropkę! Ale o cały ten cyrk. O te zmiany,wykładanie palet na czas w małych marketach.. stoper w ręce i do dzieła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniec napisał:
pani Domańska jest regionalna więc czemu miałaby nam tłumaczyć? Chyba pracowałeś kiedyś w Carrefourze za jej czasów... ale to dawno było. A jeżeli chodzi o kropka, i nowy system.... ŚCIEMNIAJĄ TERAZ JAK MOGĄ. Każdy kto pracuje w tym bajzlu wie o czym mowa...i nie chodzi tu o samą kropkę! Ale o cały ten cyrk. O te zmiany,wykładanie palet na czas w małych marketach.. stoper w ręce i do dzieła
NO WRESZCIE MÓWISZ DO RZECZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz wiedzieć co ludzie myślą o twojej firmię ? http;//ocenbossa.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIP powinnai też sprawdzić sklep Carrefour w Grudziądzu, tam ostatnio piekły chleb Panie z wędlin, nie mając o tym zielonego pojęcia, wyszedł zakalec,oczywiście za to oberwały. W dziale kas coraz mniej kasjerek a tu przyszła wiadomość o wprowadzaniu NIEBIESKIEJ LINII, ciekawe kto będzie siadał na kasę. Te które zostały pracują po dziewięć godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniec napisał:
pani Domańska jest regionalna więc czemu miałaby nam tłumaczyć? Chyba pracowałeś kiedyś w Carrefourze za jej czasów... ale to dawno było. A jeżeli chodzi o kropka, i nowy system.... ŚCIEMNIAJĄ TERAZ JAK MOGĄ. Każdy kto pracuje w tym bajzlu wie o czym mowa...i nie chodzi tu o samą kropkę! Ale o cały ten cyrk. O te zmiany,wykładanie palet na czas w małych marketach.. stoper w ręce i do dzieła
Dlaczego Pani Domańska?????????? a to ja Ci powiem dlaczego......bo nadinterpretacja projektu jak to sobie pięknie tłumaczy dział prawny tej firmy, ma teraz spaść na Bogu ducha winnych kierowników z tego sklepu, a ja całkiem przypadkiem dowiedziałem się od przyjaciela pracownika tej placówki na Andersa,że to właśnie ta Pani DOMAŃSKA prosto w oczy objasniła pracownikom nowy projekt,że poega między innymi na stawaniu na kropkę w celu udania się do toalety lub na przerwę. Teraz jest proste szukanie kozła ofiarnego - niewinnych ludzi Pracownicy tego sklepu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powiedzcie całą prawdę jak było,kto kazał wam za przeproszeniem szczać po uprzednim wystawaniu na kropce!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to właśnie nie Pani Dyrektor Regionalna??????????????????? Bo wiem że tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i na andersa stoja na kropce zyby pojsc do wc ale na witosa chce to ide...a nie rozumiem dlaczego wypowiadaja sie osoby o tym jak jest ktore nawet tu nie pracuja i nie maja o tym pojecia do czego sluzy ta kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...