Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Człowiek Roku 2016: Przeciwko niemocy i znieczulicy na krzywdę zwierząt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2016 r. o 20:51 Powrót do artykułu
Dlaczego tej szyi nie ma tam gdzie są bezdomne zwierzęta. Tylko lata po hodowlach aby odbierać rasowe psy. Bo ma czym później handlować i robić kasę. Ona powinna siedzieć w pierdlu, a nie ją jeszcze lansujecie.Niech poda ile kundli zabrała? Z nich nie ma kasy to ma to w nosie..Wstyd gazety.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to sama pani hodoFczyni się odezwała? :) Po co było te psy w chlewie trzymać i karmić je ziarnem i suchym chlebem?! Kto tak traktuje zwierzęta?! Teraz odpowiesz przed sądem za ten okrutny proceder. Wstyd do dla ciebie, i to na całą Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rasowe psy z chlewu ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie " miłośnicy " zwierząt rasowych za 300 zł z olx? hipokryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Pani ta kasę robiła już w różnych fundacjach. Gdy przekręty wychodziły na jaw dziwnym zbiegiem okoliczności zakładała nową fundację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobitka została nagrodzona za pracę społeczną, a ty o robieniu kasy piszesz ...? Dziwi mnie, że w dzisiejszej dobie tak niefrasobliwie dokonuje się zniesławiających wpisów. Z wypowiedzi jasno jednak wynika, że komentujący "Gość" jest poważnie upośledzony, ale i tak bardzo ograniczony, że nie zdaje sobie sprawy, iż jego IP może być namierzone z prędkością światła. Stary, zastanowiłbym się następnym razem zanim bym coś klepnął, szczególnie na temat osoby, która jak widać nie ma problemu ze współpracą z organami ścigania :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak bo "rasowe"to pomocy nie potrzebyują. Mało to kundelków i zwykłych kotów mają na stronie do adopcji? Stare, kalekie, takich których nikt nie chce. Bezdomne? Od nich na szczęście jest schronisko finasowane z naszych podatków a jesli chodzi o maltretowanie to schronisko nie jest w stanie interweniować. Ot dlaczego tej "szyi" nie ma przy wszystkich bezdomnych, jest po prostu tam gdzie nikt inny nie pomoże. Tyle organizacji w Lublinie i jakoś mało, które jadą "ubrudzić buty", najłatwiej siedzieć i klepać w komputer. Oby każdy robił choć odrobinę aby zwierzakom żyło się lepiej zamiast marnować energię na obsmarowywanie innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro robienie kasy na takiej fundacji jest tak łatwe i przyjemne, to bierz się człowieku do roboty i zakładaj fundację. Tymczasem siedzisz przed komputerem i krytykujesz osobę, której pewnie nawet nie znasz, bo gdybyś znał, powiedziałbyś jej to w oczy, a gdybyś miał dowody, złożyłbyś doniesienie na policję. Stać Cię tylko na pisanie bzdur anonimowo. Mdli mnie na takich, jak Ty. Niestety są wśród nas tacy, którzy nic nie robią i czyichś zasług znieść nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta nie będzie pisała o każdym kundlu oddzielnie, a ilość kundli i nierasowych kotów jest na stronie i facebooku fundacji ***fundacjaexlege.pl/, ale żeby tam zajrzeć, trzeba mieć mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Marta . Tak trzymaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem do tej fundacji w sprawie psów mojej sąsiadki. Prosiłem, żeby sprawdzili, czy psom nie dzieje się krzywda, czy wszystko ok, odpisali: "Proszę do zgłoszenie dołączyć dokumentację zdjęciową oraz dane osób, które bezpośrednio znają ten problem." Pisałem wyraźnie, że chcę pozostać anonimowy, bo sprawa dotyczy mojej sąsiadki - to chcą zdjęć... Ciekawe jak miałbym zrobić te zdjęcia, żeby sąsiadka nie zorientowała się o co chodzi, albo "dane osób", czyli miałbym podać dane sąsiadów, którzy podobnie jak ja nie chcą z tą sąsiadką zadzierać. Może jeszcze video-reportaż nagrać? Domyślam się, że dostają takie bezpodstawne zgłoszenia gdzie sąsiad chce dopiec sąsiadowi, ale żądanie zdjęć czy danych osób to lekkie przegięcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że takie fundacje ratują choć część zaniedbanych i maltretowanych psów. Trzeba też wrócić do tego, by związek kynologiczny wydawał pozwolenie na hodowlę i skutecznie kontrolować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...