Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czuby: Mieszkańcy protestują przeciwko budowie stacji paliw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2018 r. o 15:01 Powrót do artykułu
Bloki tych co protestują jeszcze bardziej ingerują w teren i skarpę. A gdzie ci protestujący lub ich rodziny tankują. W kosmosie czy na innych stacjach, także w podobnych miejscach. Poza tym ,to nowy w mieście kapitał, praca przy budowie i kilkanaście stałych nowych miejsc pracy dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycja niepotrzebna- tuż obok jest Łukoil!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, że tylu mieszkańców nie chce tam stacji benzynowej a urzędnicy wydają zgodę na jej budowę. Dlaczego urzędnicy nie mogą zrozumieć, że pracują i są dla mieszkańców a nie odwrotnie. Dobro mieszkańców powinno być i jest najważniejsze. Dlaczego urzędnicy wydają decyzję przeciwko mieszkańcom ? !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować, nie słuchać pieniaczy, oni tylko protestuja i nuc nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chce tej stacji, często tamtędy jeżdżę i uważam że jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz jak zwykle #muremzakorporacjami. Zamiast odpuścić, to będą dalej kombinować, żeby dopchnąć kolanem geszeft jakiegoś cwaniaka. Dramat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle Ławniczak :D Może niech skosi tą skarpę? Czy jak już mu zrobili zdjęcie to się znudziło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem, ale istnieje możliwość, że urzędnicy zobowiązani są do przestrzegania prawa, a nie "woli mieszkańców". Oświadczam, że jak mi jakiś pajac wejdzie w moją prywatną działkę bełkocząc coś o woli mieszkańców, to go wsadzę w beczkę ze smołą i pierzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba trzeba i jeszcze raz trzeba! Jest stacja, jest bliżej alkohol. A ja często się bawię i nie chce mi się tłuc pareset metrów żeby kupić piwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bloki tych co protestują jeszcze bardziej ingerują w teren i skarpę." ten narożny dom stał zanim powstałą ulica JP2, słoju !!! Bloki wybudowano na początku lat 80tych. A teraz tym ludziom miasto chce zafundować smród spalin i ciągły hałas !!!! A odpowiadając na twoje pytanie, oni tankują na Łuoilu przy rondzie. Zobacz, jak daleko od budynków stoi. Jeżeli miałaby postać w rejonie jakaś stacja (pytanie: po co) to tylko przy Krochmalnej na odcinku Nadbystrzycka-Diamentowa. Tam jest daleko od budynków, ale przeszkodą zapewne byłaby bliskość rzeki. I na koniec: przypominam, że to urzędasy są dla ludzi, a nie odwrotnie. To ludzie płacą im pensje z podatków, a nie odwrotnie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy obrońcy wolności gospodarczej powinni najpierw zauważyć, że w promieniu 1 km są zlokalizowane 4 czy 5 stacji benzynowych. Kolejek nie ma, można więc wnioskować, że ich ilość jest wystarczająca. Na pewno są tereny gdzie stacja benzynowa byłaby bardziej potrzebna. Co zaś nowych miejsc pracy, to stara śpiewka "reformatorów", niekoniecznie słuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce tankować na Lukoil, Statoil to proszę bardzo, ja nie chcę, tankuję na Orlenie i jestem za. Większość co protestuje to pewnie emeryci którzy już nie jeżdżą-elektorat radnego Ławniczaka. Domokrążców chodzący po osiedlu zbierających podpisy przeciwko stacji pogoniłem. Pan Ławniczak lepiej niech pochodzi za remontem Nadbystrzyckiej od Głębokiej do Zana, zrobił by coś dla miasta i mieszkańców, a nie tylko szkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Ławniczak mieszka na Skarpie długo i na zebraniu wnioskowaliśmy aby nie budować tej stacji paliw dla tirów . Mamy tu przedszkola i okna na ruchliwą ulicę powinny być ekrany a nie zbiorniki z paliwem. Mamy kilka stacji paliw w pobliżu a przejezdni zatankują i poza miastem. Chcemy mieć ekran z zieleni nie z paliwa i spalin.Popieramy ten protest. Jakoś inni radni zapomnieli o nas i nigdy tu się nie pokazują bo nie mieszkają na Czubach .Gdzie byli gdy decyzję wydawano na pozwolenia budowlane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gość "Urzędnicy są od przestrzegania prawa" - no i właśnie SKO wykazało, że udzielając pozwolenia to prawo złamali. Mimo to - zamiast wykorzystać okazję i odpuścić tę wojenkę z mieszkańcami - dalej kombinują, jak wcisnąć tam tą stację - wbrew zdrowemu rozsądkowi. PS. Może zaproś "inwestora", żeby postawił obiekt koło Twojej prywatnej działki - przecież Ty nie będziesz protestować, bo uwielbiasz zapach diesla o poranku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z daleka czuć, że działalność tej spółki nie polega na stawianiu i prowadzeniu stacji, a na przepychaniu pozwoleń tylnymi drzwiami, po uzyskaniu których od razu sprzedają teren z zatwierdzonym projektem jakiemuś operatorowi. Trzeba przyznać, że Lublin jest ostatnio wręcz wymarzonym miejscem do tego typu biznesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie? konkurencja zawsze potrzebna, circle k ma ceny z kosmosu, na lukoil trzeba specjalnie zawracać. Planowany zjazd uniemożliwi budowę wjazdu do jej posesji - czemu nie zbudowala go do tej pory? to jak teraz wjeżdża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbudują sobie nową stację gdzieś przy Starym Gaju i będą wszyscy szczęśliwi. Przecież jadący do nowej Stacji Lublin Zachod w lesie muszą gdzieś zatankować. Nikt tam nie widzi ingerencji w przyrodę więc spokojnie można niszczyć rezerwat przyrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania masz tyle sklepów i stacji całodobowych że jak przejdziesz kilkaset metrów na drugą stronę do Łuka to wytrzeźwiejesz szybko.....chyba że z Nałkowskich idziesz no to kawałek faktycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Skarpy nie chcą muru oporowego i zbiorników z gazem i paliwem i smrodu spalin. Oczywiście że poparłam protest bardzo dobrze że na Skarpie mamy takich aktywnych działaczy . Z tego co wiem to i spółdzielnia też jest na nie. Stacja zakorkuje i tak ruchliwą ulicę Jana Pawła bo trzeba wydzielić pas na zjazd i wyjazd .Za blisko jest też rondo . Ale oczywiście wpisują głupoty ci co nie mieszkają na Skarpie .Ja mam małe dzieci i chcę aby czuły się bezpiecznie i oddychały czystym powietrzem. A tu przynajmniej jest jakiś ekran z ZIELENI! Niech ulica Przytulna będzie Przytulna a nie Spalinowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni tak się "zasadzili" na tą Jana Pawła?? Jadąc od centrum mamy: Orlen, Lukoil, CircleK, znów Orlen... stacja co 300 m... a chcą jeszcze jedną? W jakim celu i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...