Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy czujesz się bezpiecznie? Oceń lubelskich policjantów

Utworzony przez czepiacz, 16 listopada 2009 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Sondę wypełnia się w 5 sekund.Są 2 pytania.Autor mógłby przed napisaniem sprawdzić co piszę i nie kompromitować miejsca swojej pracy wypisując te bzdury.Jedyne co potrafi to kasować komentarze które podważają jego wiedzę i inteligencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bez sondy powiem tak! -niech przestaną wozić swoje grube tyłki furgoanmi i niech wyjdą na ulice! -niech przestaną wlepiać mandaty z radaru w śmietniku tylko niech zaczną łapać bandziorów -jeśli nie wiedzą gdzie, niech pójdą na podwale, na odcinku 1000 metrów jest regularnie 4-5 kupek szkła samochodwoego, przecież to centrum miasta! -niech zaczną w końcu te darmozjady łapać tych cholernych grafficiarzy, w Rzeszowie można było, to czemu w LBN jest to niemożliwe -niech zaczną patrolować osiedla, ciemne uliczki, czyli wszystkie te miejsca gdzie do tej pory bali się chodzić! -niech zajmą się w końcu drobnymi przestępstwami, wykroczeniami, bo jeśli jakiś gówniarz czuje się bezkarnie szpecząc elewacje budynków, znęcając się nad zwierzętami, bluzgając głośno i zastraszając młodszych, to za kilka lat w poczuciu bezkarnosci zamorduje, zgwałci i zje swoją ofiarę i choć pewnie zostanie złapany to już będzie za późno na jego resocializację -niech ta policja w końcu przestanie być przeciw ludziom a z ludzmi, niech się wsłucha w głos ludzi! kiedy ukradli mi rower, poradzili mi abym poszedł na giełdę, kiedy ukradli radio z podwala powiedzieli abym poszedł do lombardów, kiedy dresy napadły na moją matkę, policja a później prokuratura z braku dowodów, umorzyli śledztwo, a kiedy przechodzę przez jezdnię w niedozwolonym miejscu-orkana oprócz kładki i przejścia pod ziemią na całej swej długośi nie ma przejścia dla pieszych, dopiero obok tesco-mandat wlepili od razu! -niech ta policja sprawi że ludzie zaczną im ufać a nie traktować jak potencialnych wrogów a w najlepszym przypadku jak traktować jako bezużytecznych darmozjadów na których płacimy podatki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam ze policja powinna być ale jak narazie to oni są głównym wrogiem ulicy, 14-16 latki dopiero czują nienawiść do policji kiedy bez powodów są np. przeszukiwani w miejscach publicznych, ja pamietam czasy jak z rodziną pojechałem nad zalew zemborzycki zostałem bez podstawnie przeszukiwany w miejsach intymnych a w koło było pełno ludzi a to tylko dla tego ze byłem w dresach pamietam jeszcze czasy jak dostałem na stacji pkp pałką tylko dla tego ze zrobiło mi sie słabo i niemogłem słowa wydusić z siebie. Taka jest ta nasza policja, powinni im zaostrzone testy na psychike wykonywać a nie tylko głąbów brać na służbe zeby wstyt państwu przynosić. Ja juz mam ponad 25 lat i duzo z policją przezyłem i to same złe chwile. Coraz młodsze dzieciaki mażą na murach niecenzuralne słowa ale to wszystko prawda . Ludzie jesli nie mieliscie kontaktów z policją to nie piszcie bzdur ze ona dobrze wszystko wykonuje i wogole.Ja sie boje policji a czy tak powinno być??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam ze pracują dobrze a jeszcze lepiej by było gdyby /z całym szacunkiem - Pana wojewódzkiego awansować wyżej/ wojewódzkim zrobić jego zastępcę - tego od reform,zastępcą - po.komendanta z puław a oni dobiorą swych swych orłów i wtedy będzie ok. w lubelskim , nie będzie marudzenia i nażekania. Co prawda pewnie reszta starszych doświadczonych odeszła by na emerytury ale nowe orły patrolowały by i wykrywały wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpiecznie ?? to niech przestana sie chować w śmietnikach i śmieciarkach, a zaczną działać tam gdzie naprawde jest niebezpieczenie. Teraz to się chociaż nie kryja ze chodzi o kase i statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam myśle że dopuki bedą się dostawać do pracy w policji dzieci panów komendantów po znajomości albo jacyś znajomi znajomych a nie najlepsi to nic się nie zmieni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ ZAJĄKNIĘCIA -TAK- tylko to 112 mogliby usprawnić i szybciej odbierać -dlaczego??? swojego czasu jechałem za pijanym kierowcą jadącym"WĘŻYKIEM,WĘŻYKIEM". Od skrzyżowania Kraśnickie Nałęczowska,aż do Motycza,w słuchawce komórki słyszałem komunikat że "CHWILOWO"wszystkie linie są zajęte. Innym razem,od kolejowej rogatki na Mełgiewskiej do Jackowa jechałem za ciężarówką z której spadały wcale nie małe odłamki gruzu -ta sama sytuacja..... . Człowiek wtedy się czuje podobnie jak ten który ostatkiem wytrzymałości dobiega do kibla,a tu.....drzwi zamknięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja uważam ze policja powinna być ale jak narazie to oni są głównym wrogiem ulicy, 14-16 latki dopiero czują nienawiść do policji kiedy bez powodów są np. przeszukiwani w miejscach publicznych, ja pamietam czasy jak z rodziną pojechałem nad zalew zemborzycki zostałem bez podstawnie przeszukiwany w miejsach intymnych a w koło było pełno ludzi a to tylko dla tego ze byłem w dresach pamietam jeszcze czasy jak dostałem na stacji pkp pałką tylko dla tego ze zrobiło mi sie słabo i niemogłem słowa wydusić z siebie. Taka jest ta nasza policja, powinni im zaostrzone testy na psychike wykonywać a nie tylko głąbów brać na służbe zeby wstyt państwu przynosić. Ja juz mam ponad 25 lat i duzo z policją przezyłem i to same złe chwile. Coraz młodsze dzieciaki mażą na murach niecenzuralne słowa ale to wszystko prawda . Ludzie jesli nie mieliscie kontaktów z policją to nie piszcie bzdur ze ona dobrze wszystko wykonuje i wogole.Ja sie boje policji a czy tak powinno być??
Z TWOJEJ WYPOWIEDZI,WNIOSKUJĘ, ŻE JEDNAK ZBYT MAŁO MIAŁEŚ STYCZNOŚCI Z POLICJĄ A CI KTÓRZY SIĘ Z TOBĄ ZETKNĘLI BYLI ZBYT LITOŚCIWI I NADZWYCZAJ KULTURALNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Z TWOJEJ WYPOWIEDZI,WNIOSKUJĘ, ŻE JEDNAK ZBYT MAŁO MIAŁEŚ STYCZNOŚCI Z POLICJĄ A CI KTÓRZY SIĘ Z TOBĄ ZETKNĘLI BYLI ZBYT LITOŚCIWI I NADZWYCZAJ KULTURALNI.
czego takie uzasadnienie?? co miałes człeniu gorzej?? to podziel sie i opowiec o swoim kontakcie z psiarnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba niedowidzę, bo nie mogę znaleźć baneru "sonda" na stronie www.kwp.lublin.pl . Są tam 2 pytania dotyczące oceny stanu bezpieczeństwa w Lublinie , ale pod hasłem sondaż , w dodatku są to bardzo ogólne więc jak tu oceniać pracę policji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polowa z nich i tak tam pracoje po znajomosci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...