Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy psy wrócą do Ogrodu Saskiego? Jest termin rozprawy sądowej w tej sprawie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 08:55 Powrót do artykułu
wczoraj jakiś kundel nasrał na wprost wejscia do mojej posesji.. oczywiscie gówno zostawione! to jest chamstwo i "kultura" psiarzy.. z resztą, jak mozna mieszkać w jednym budynku z kundlem... jestescie brudasy bez kultury żadnej! mam nadzieję ze sąd nie bedzie miał wątpliwości co do zasadności zakazu! i nie ugnie się przed psycholami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś na zdjęciu to jeszcze pies???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tych dwóch mieszańców nie paskudziło na alejki i iglaki to pieski mogłyby biegać w kagańcach w parku.Niestety mieszańcy nie sprzątają po swoich rasowych pieskach więc wara z parku.Park jest dla ludzi.Tam powinni wypoczywać a dzieci powinny mieć swobodę i bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% z komentarzem użytkownika Gość - do puki psiarze nie nauczą się że po własnym kundlu trzeba posprzątać dopóty zakaz wyprowadzania psów na takich miejsc jak ogrody place zabaw powinny być utrzymane. Piec nawali a właściciel jak zwykle stai i udaje że nic się nie stało po czym odchodzi. Powinny być kary w wysokości 1000 zł - może by się nauczyli. Nie zgadzam się aby PSY były wyprowadzane do ogrodu saskiego. Jedyne miejsce w Lublinie wolne od zasrania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psiarze to brudasy, zrobić im wybieg w Konopnicy, daleko od ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najgłośniej szczekają ci, co psa nie mają, ale kiepa wyrzucić, gume wypluc, i inne śmieci, czy samemu sie wypróżnic na trwanik/chodnik w parku to pierwsi.. A w saskim to gołębie najwięcej srają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłośnicy psich kup chcą by psy biegały po Ogrodzie Saskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saski to jedyne miejsce wolne od obsrania! wszędzie leżą te kupy! jeszcze ich wsaskim brakuje! przecież po to chcą móc wejśc z psem do parku by tam się ten wysrał w trawę a właścicel nie musiał sprzątać bo nikt moze nie zauważy!!! tylko o to im chodzi. bo na chodniku wywali odchody i widac, i ludzie chodza, a tak wejdzie w krzaki , schowa się za drzzewem, a właściciel będzie pataki na drzeach w tym czasie podziwial  - DOPÓKI NIEZACZNIECIE SPRZĄTAC, POWINNIŚCIE MIEC ZAKAZ PRZEBYWANIA Z PSEM W NA TERENACH WSYZSTKICH OGÓLNODOSTĘPNYCH!!! te gówna powinno im się na wycieraczki odnosić - w końcu cośzgubili na spacerze - ich własnośc!!! jak to jest że jak ja idę na spacer to nie smiecę i nie zostawiam niczego za sobą, przejdę i jest czysto, nie śmierdzi, nikt w nic nie wdepnie po moim spacerze; a przyjdzie psiarz, przejdzie ze swoim pupilem, i zostawia gówno! co mnie to obchodzi czy to pies nasrał, czy własciciel? gówno to gówno! idzie, i zostawia odchody za soba - i oni domagają się kultury i "przestrzeni dla ich piesków" ? trzeba być odpowiedzialnym bo posiadanie psa czy kota = nie tylko przyjeności ale też sprzątanie ich gówien!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci to nie przeszkadza to połóż kocyk na gównie Psa i odpoczywaj z uśmiechem na twarzy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo - dokłądnie jestem tego samego zdania. Podziwiają  ptaki i liście na drzewach a pies jak KOŃ łamie się po czym ( lewo prawo lewo prawo nikt nie widzi ) i do domku. Jak wam to nie przeszkadza to wyprowadzać psa na klatkę schodową na wycieraczkę- to tylko kupka pieska 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy wrócą i będą mocno fajdać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę sobie żeby mi ktoś s rał psem na trawnik, chodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech psy wejdą do Ogrodu Saskiego, ale: za nie sprzątniecie po psie 1000 zł grzywny z zamianą na areszt, za puszczenie psa bez smyczy i kagańca 1000 zł grzywny z zamianą na areszt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na Czechowie są boiska nieogrodzone, dzieci tam oczywiście grają w piłkę a ci "właściciele psów" puszczają tam psy na załatwianie swoich spraw. Wystarczy, że gdzie indziej w zimie są odchody w parku nie muszą. Nie raz przy boiskach zwracałem uwagę, że jak się bawi z psem przy boisku to niech go pilnuje aby nie srał. Większość udaje że nie słyszy a teraz walczą o prawa dla psów, a zdrowie małych dzieci mają w d.... też mi Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi wiochy, która się zrobiła na MIASTOWE! Wszystko im przeszkadza ale zarzygane przez was chodniki, rozbite wiaty przystankowe po powrocie z zabawy za kaskę z dotacji chu****nijnych tatusia zza stodoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz ze sraluchami z Saskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaganiec na morde, smycz+zestaw do sprzatania i niech sobie wchodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinny być wpuszczane do ogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać jak poważnie temat traktuje SM i Policja-- 1 mandat, to skandal! i dziwić się bucie i arogancji parszywych właścicieli kundli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...