Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy psy znów wejdą do Ogrodu Saskiego?

Utworzony przez ja, 6 marca 2015 r. o 14:55 Powrót do artykułu
Nie no zajebisty argument że pies im przyjacielem jedynym :) nie dziwie się że nie mają innych jak są takimi burakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zasrać wszystko, zniszczyć i niech będzie jak przed remontem. Nie mam nic przeciwko zwierzętom, ale u nas większość ludzi ma mentalność Cześka lat 70-tych. U mnie pod blokiem leży masa psich kup i jakoś właściciele nie kwapią się posprzątać, to samo będzie za chwile w Saskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogród saski wolny od sraluchów !!! i  ich właścicieli.   Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się, gartska będzie sprzatać a reszta udawać, że nie widzi, sam mam psa ale zdecydowane NIE dla siersciuchów w głównym parku w mieście, może kiedyś jak nasze zdziczałe społeczenstwo do tego dojrzeje można będzie do tematu powtórzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się, gartska będzie sprzatać a reszta udawać, że nie widzi,
Tak samo z rowerzystami. Garstka jeździ normalnie a reszta bardzo niebezpiecznie. Mimo to wpuszczono tą patologie do tego parku l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynocha z ogrodu. mam dość srających kundli i ich zasranych właścicieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze brakuje aby saski zasrały. Jak idzie się przez miasto trzeba uważać aby nie wdepnąć, bo państwo nie raczy posprzątać po pupilku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubię zwierzeta, ale każdy najmniejszy skrawek trawnika w miescie jest w psich odchodach. Właściciele wyprowadzają psy nawet na chodnik. Właścicielom jest wsystko jedno gdzie pies sie załatwia. Tak to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem psów w Saskim. Najpierw niech właściciele pokażą w innych miejscach w Lublinie jak sprzątają po swoich pupuilach, a potem dopiero można by myśleć nad wpuszczeniem ich do Parku - wizytóki Miasta. Nigdy jeszcze nie zauważyłem żeby ktoś sprzątał po swoim psie.... NIGDY. I tyle w temacie, Mam nadzieję, że Sąd podzieli moje zdanie. Nie może być tak, że mniejszośc będzie rządzić większością. Tak jak z gejami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wie jak jest. Wystarczy wejsc na pierwszy lepszy trawnik pod blokiem aby miec buty w kupie. Pieski ze śródmieścia nie mają gdzie robić kup a taki Ogród jest idealnym miejscem aby wieczorkiem wyjsc i po piesku nie posprzatac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Saski dla ludzi .....zwierzaki won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ CHYBA NIE MAJĄ GDZIE SRAĆ TYMI PSAMI... WSZYSTKIE INNE PARKI I SKWERY SĄ JUŻ OBSRANE !!! TRZEBA WYPATRZEĆ INNĄ MIEJSCÓWKĘ NA SPACERKI, PRZECIEŻ PO OBSRANYCH CHODNIKACH PANIUSIE NIE CHADZAJĄ Z PIESKAMI NA SPACERKI !!!  PIESEK SIĘ WYSRA A JEDNA Z DRUGĄ ŁEP W DRUGĄ STRONĘ I ŻE NIBY CHMURY OGLĄDA A POTEM W DŁUGĄ I TYLE JĄ WIDZIANO !!! A WORECZKI NA KUPY? SPRZĄTANIE ? ŻE ONE MAJĄ TO TO ZBIERAĆ? NO WIE PAN CO ??!! ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogród wyremontowany za grube miliony miałby być największym i najdroższym "kiblem" dla psów w centrum miasta ?    To ma być miejsc wypoczynku dla ludzi!   Do teatru też chodzicie z psami ? I też protestujecie że nie chcą was wpuścić ? Do sklepu z psem też wchodzicie ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd powiniewn za zawracanie głowy takimi bzdurami skazać tych idiotów na wysprzątanie całego miasta z psich kup. Nie znoszę ty głupich ludzi z psami bo to w 99% brudasy, które nie sprzątają po swoich pupilach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z psami z Saskiego. Znow bedzie kupe gowien wszedzie. I widze juz tlumaczenia - to nie moj nasral ja sprzatam po moim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
**********************  ABSOLUTNY  ZAKAZ  PSOW  W   OGRODZIE  SASKIM ! **********************  Problem  psów  w  mieście  to  osobny  ogólnopolski  temat .  Pieski  w  mieście  to  raczej  domena  Rodziców  dla  swoich  dzieci .   Tak  ten  temat  wyglądał  i  wszyscy  patrzyliśmy  na  pieski  z  przy mruźeniem  oka - niech  się  dzieci  bawią .   Ale  dzisiaj  ten  temat  stał  się  draźliwy, zwłaszcza  gdy  widzi  się  paniusie  jeszcze  w  sile  wieku , oprowadzające  *pieski*  wielkości  dorodnych  cie laków (sic?)  pozostawiających  po  sobie  wielkości  krowskich  odchodów  i  tutaj  w  tym  miejscu zapytanie  do  tych  wytwornych  *paniusiów*--  skąd  ta  *miłość*  do  tak  wielkich  bestii ? .           Często  moźna  zauwaźyć  uśmieszki  męźczyzn  widzących  kobiety  z  wielkimi  psami (sic?) ...    Na  ten  czas  zrozumiały  jest   ZAKAZ  PSOW  W  OGRODZIE  SASKIM ! .    Saski  Ogród  to  mie jsce  spokoju  i  rekreacji  Lublinian .  Problem  psów  w  mieście  pozostaje  do  rozwiązania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na niewielki skwerek i trawnik obok Sądu w Świdniku. obsrany , tak , że z trudem można tam przejść , cały czas patrząc pod nogi. pod świdnickim magistratem , też psie kupy, trawnik koło pomnika 3 Maja - też obsrany ( z tabliczek o zakazie wyprowadzania psów , które są z 2 stron nikt sobie nic nie robi ) podobnie będzie w Ogrodzie po wpuszczeniu piesków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...