Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A następni kto pielęgniarki ? czy księżą :D ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
548 Wreszcie się coś dzieje , naród się budzi z wiosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem ogłosić, że planuję strajk generalny przeciwko burdom pseudo-działaczy górniczych, kolejowych , kaczych , gęsich i pierdzących, nauczycieli i uczniów, katechetów i pomocników proboszczów a także wszystkim co wychodzą z założenia jak były kandydat na prezydenta Białegostoku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzą się ci co mają dobrze a powinni ci których depcze się jak robaki - sprzedawcy, kasjerzy, pracownicy wszelakich poziomów wszelakich zachodnich sieciówek traktowani gorzej niża za Faraona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem ogłosić, że planuję strajk generalny przeciwko burdom pseudo-działaczy górniczych, kolejowych , kaczych , gęsich i pierdzących, nauczycieli i uczniów, katechetów i pomocników proboszczów a także wszystkim co wychodzą z założenia jak były kandydat na prezydenta Białegostoku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO !!!!!  WSZYSTKO !!!!  POwinno stanąć,koniec rządów tej komucho-konfidencji,jak długo jeszcze można tolerować władzę tych oszustów,aferzystow,złodziei,nieudaczników POlitycznych,całego tego czerwonego bydła,jeszcze chwilę i przestaniemy istnieć jako kraj,jako NARÓD,do tego doprowadzą,wszystko będzie TEORETYCZNE.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem ogłosić, że planuję strajk generalny przeciwko burdom pseudo-działaczy górniczych, kolejowych , kaczych , gęsich i pierdzących, nauczycieli i uczniów, katechetów i pomocników proboszczów a także wszystkim co wychodzą z założenia jak były kandydat na prezydenta Białegostoku !
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...