Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy to możliwe: Palikot na poważnie?

Utworzony przez ~manio~, 24 października 2009 r. o 17:52 Powrót do artykułu
i to ma być POseł .a może błazen cyrkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manio.Jesteś nieukiem jak się zaczyna pisać zdanie to z dużej litery,a co do Palikota to chyba w Rządzie RP mamy trochę więcej błaznów niż ten kontrowersyjny poseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim wizerunku platforma kojarzy mi się z przyczepą ciągnikową pełną buraków, gdzie jeden burak to jeden poseł RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, głupszego posła nie ma niż Palikot.Ta ciota, bo wszyscy wiedzą, że to pedał, podobno nawet pedofil. jest mi wstyd, że mamy takiego idiotę za reprezentanta lubelszczyzny. ta partia PEŁO to utożsamienie wszystkiego co w polityce i poza nią najgorsze. mam nadzieję, że wyborcy oprzytomnieją i zrozumieją, że na takich pajaców głosować nie wolno!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezor palikota jest straszny, bialy nalot sugeruje jakas grzybiczke, albo chorobe gardla. byc moze jest tez przyczyna codziennego chlania gorzaly i na pewno braku higieny jamy ustnej. Wyobrazacie sobie jak mu musi cuchnac z geby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni pójść dalej - mianować senatorem np. konia albo osła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda , że sztuczny penis miał symbolizować premiera Tuska ? Czy to prawda, że świński łeb miał symbolizować zbiorową mądrośc Partii - oczywiście PO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom polityki w Polsce to poziom chama z Biłgoraja. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KROWA ma dłuższy i nie chwali się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...