Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja na dworzec chcę dojechać z walizką a nie ,,dojść'' !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezdomni będą gdzie się rozkładać i łby stojące pod 1maja 41 będą miały gdzie pić i co niszczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrasiewicz to ten Lewak ? Będzie jazda tam z nim :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez nie ma szans na takie drzewa. Te co byly, wycial zuk, nastepne, przy odrobinie dobrej woli (o ktora go nie podejrzewam) urasna do zdjeciowych rozmiarow w 2040.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie pomyslano o ul Zamojskiej samo centrum miasta a tak zaniedbane Wstyd dla władz miasta . Jeszcze trzeba wziac się za peywatnych włascicieli kamienic niech je doprowadza do porzadku bo tynki sie sypia i wygladaja okropnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deptak - owszem , ale pod ulicą metro !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta część 1 Maja jest potwornie szara i smutna. Wkomponowanie zielonych akcentów to wg mnie byłby strzał w "10".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co z tego ze to odnowią? jak i tak menele będą tam leżeć. policja ich sprząta, a powinna o robić straż miejska. gdzie ta wytrzeźwiałka co miała być w kwietniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowska się utrzymała z kwiatami i ławeczkami to może i 1 Maja da radę, mieszkańcy uszanują 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezdomni będą gdzie się rozkładać i łby stojące pod 1maja 41 będą miały gdzie pić i co niszczyc
Łeb to jesteś ty i kto ci coś nieszczy kasztanie.podejdź i powiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowska się utrzymała z kwiatami i ławeczkami to może i 1 Maja da radę, mieszkańcy uszanują 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewitalizacja ul.1-go Maja jak najbardziej jednakże przy opracowaniu ładnego projektu, który będzie współgrał z otaczającą architekturą i "krajobrazem" tej właśnie przestrzeni. Niestety to co zostało przedstawione na ilustracji powyżej i jak wynika z artykułu ma być realizowane jako tzw. "projekt rewitalizacji" jest totalnym nie porozumieniem. Mówiąc inaczej dno i wodorosty, albo zostało to zrobione na odwal się lub "studenty się dopiero uczo". Najlepszy jest katafalk lub przepraszam za skojarzenie "nagrobek"na którym siedzi mężczyzna z telefonem (prawy dolny róg ilustracji). Doniczki w formie sześcianów z miotłami zamiast normalnie posadzonych drzew, jak też kloce imitujące ławeczki, również są chybione (mówiąc łagodnie). Jeżeli miasto pragnie wykonać coś ładnego to proponowałbym przejrzeć stare fotografie z lat 1920- 1930 i w tym stylu urządzić ulicę dostosowując min. małą architekturę tj. ławeczki, zieleń oraz oświetlenie. Realizowanie przez Ratusz, bubli osób nie mających żadnego tytułu bądź ukierunkowanego doświadczenia i odpowiedniego zaplecza technicznego w robieniu tego typu projektów (najczęściej studentów) zalatuje w najlepszym razie partaniną, że o szwindlu nie wspomnę. Koncepcja Emilii Chęć i Katarzyny Szczypior w tym przypadku jest tak samo udana jak praca Olgi Janiszewskiej (dot. ul. Zamojskiej). Te wiekopomne dzieła o niespotykanych walorach artystycznych piękne są jak słońce tzn. aż patrzeć na nie nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba autor artykułu coś pomylił, bo z tego co wiem to ta wizualizacja wcale nie przedstawia tego co będzie. To jest jedynie wstęp do prac projektowych, które dopiero trwają i jeszcze nie wiadomo jak to będzie wyglądać finalnie. Poza tym to ma być tymczasowa instalacja, która jak słusznie zauważył autor jest jedynie "pretekstem do rozmowy o tym, jak ta ulica może w przyszłości wyglądać".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeb to jesteś ty i kto ci coś nieszczy kasztanie.podejdź i powiedz
Wczoraj czytałem forum i dzisiaj przechodząc obok wymienionej kamienicy zwróciłem uwagę, że jakiś idiota pomazał ją sprayem i zniszczył elewację. Pewnie o takie zniszczenie chodzi. A tak na marginesie jak można dewastować swoje miasto!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...