Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy zamykać Ogród Saski? W środę debata

Utworzony przez Ziutka, 3 lutego 2014 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze Panie Prezydencie! Ogród zdecydowanie nie powinien być zamykany na noc. Dziękujemy za zaufanie. Tyle lat zamykany nie był i jakoś tyle czasu nam wszystkim bardzo dobrze służył, czemu nagle miałoby się to zmienić. Fajnie jest się tam czasem w nocy przespacerować - w ciszy i spokoju. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby nam zabronić kożystać z niego o dowolnej porze. Jeśli chodzi o wyprowadzanie psów, to też dobry pomysł. Też mi przyjemność zabrać dziecko do poarku i przyprowadzić je do domu wysmarówane po uszy w psich odchodach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są problemy... z cyklu by nam wszystkim żyło się i było lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze powinien być zamykany. Wystarczy pospacerować rano po Pl. Lecha Kaczyńskiego. Szkła, śmieci itp. Strach puścić dziecko na plac zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście jestem przeciwko zamykaniu Ogrodu Saskiego na noc - też chciałbym móc od czasu do czasu przespacerować się po nim w nocy. Ale jednak wolałbym, aby można było wprowadzać na jego teren zwierzęta - miło by było wybrać się na spacer z rodziną, w tym także z dziećmi i psem - dzieciaki miałby ulbrzymią frajdę, gdyby mogły pobiegać z psiakiem po świeżym powietrzu. Jednak żeby tak było, straż miejska powinna skrupulatnie pilnować właścicieli czworonogów, żeby Ci sprzątali po swoich pupilach. Wiem, że wszystkich ludzi nie da się upilnować, ale kilka wysokich mandatów na początku powinno dać ludziom do myślenia. Szkoda by było ograniczać tych właścicieli, którzy potrafią się kulturalnie zachować w miejscu publicznym i wziąć odpowiedzialność za swojego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa czy Ci co chcą by Park był otwarty wezmą na siebie odpowiedzialność za meneli i pijaczków tam przesiadujących oraz zniszczone ławki i wyniesione na złom kosze?Ja bym się bała chodzić po parku nocą i tyle,wiem co gnoje wyrabiają,za 10 zł wepchną nóż między żebra .Zobaczycie jak długo Park będzie czystym i spokojnym miejscem.Ludzie boją się chodzić Lubartowską po zmroku a do Parku pójdą??? Brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co był ten remont ? Dla kogo? Dla mieszkańców czy dla meneli? Nad czym tu debatować? To oczywiste, że Saski ma być zamykany na noc i tyle w tym temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...