Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moja propozycja.Jeśli oglądały film pt."Pasażer 57"to będą wiedziały czym......!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej stanowisk pracy, większe wynagrodzenia za ciężką pracę, więcej pieniędzy na służbę zdrowia, poprawa dróg )) oto moje propozycje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinny zająć się w końcu tym,do czego zostały wybrane-LUBLINEM!!!!!!!!!!! Jest tyle spraw do załatwienia i tyle rzeczy do zrobienia,że gdyby władza zrobiła cokolwiek dla miasta-to już byłoby coś! A władza jak narazie to robi tylko wrażenie-niekoniecznie dobre,niestety. Mam nadzieję,że więcej szans nie dostaną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta nieudaczna władza może po za gadaniem coś innego zrobić ? , czymś konstruktywnym się zająć dla dobra tego miasta mieszkańców i własnego postawienia -pomników- dla przyszłych pokoleń ale takich które spowodują że powstaną zakłady pracy , leprze drogi nowe obiekty sportowe i rekreacyjne wymienić można wiele tylko czy oni urzędnicy są w stanie cokolwiek z tego wprowadzić w CZYN i WYKONAĆ ?-ja w to wątpię ! A roboty tu huk .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Infrastruktura i sport porzadny stadion wiekszy jak Bialystok sa sponsorzy tylko brak stadionu z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem powinni zajac sie jak najszybszym zrzeczeniem sie mandatow, Ci panstwo nie robia nic. Skoro nie maja pomyslu to po co startowali na radnych? Pytaja teraz mieszkancow? Przepraszam ale jak w mojej pracy ja bym pytal kogos jak mam ja wykonywac to szybko bym sie z nia pozegnal. ALE SWINIA OD KORYTA SAMA NIE ODEJDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spełnianiem obietnic wyborczych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobieniem wiaduktu pod Racławicką, estakady nad Głeboką , obwodnicy Lublina i w ogóle drogami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zając się problemem psich odchodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz - to "one" (te władze) nie wiedzą. Tak na poważnie to lotnisko i 4019DROGI, DROGI i jeszcze raz DROGI (bez dróg nie będzie inwestorów i inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta banda skorumpowanych nieudaczników powinna zająć się szukaniem dobrego adwokata, zostaną rozliczeni już niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi na pierwszym miejscu, lotnisko i miejsca pracy, bo z tym ostatnim to w Lublinie jest najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJBARDZIEJ POTRZEBNY JEST NOWOCZESNY STADION PIŁKARSKI DLA RKS MOTOR LUBLIN - DUMY NASZEGO MIASTA - NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNEGO SYMBOLU LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W trybie pilnym -uruchomienie po istniejacych szlakach kolejowych kolei obejmujacej Lublin ,i okoliczne podlubelskie miejscowosci . Trzeba połaczyć Lubartów Swidnik, Nałeczów, Zemborzyce itd. Inaczej będziemi stali w korkach. Tory sa ,tabor marny ale jest.Na poczatek tylko rozsadny rozkład i promocyjne korzystne ceny, oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Pasazerowie będą. Nie ma w chwili obecnej innego wyjscia.Na całym swiecie kolej rozwija sie,u nas odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić niekompetentnych zasiedziałych urzędasów w UM i zatrudnić osoby, które będą traktować petenta jak człowieka. Przepisy tworzą ludzie i dla ludzi! JAK COŚ JEST BZDURĄ TO MOŻE TO PO PROSTU ZMIENIĆ? Może zacząć myśleć bardziej perspektywicznie tj. także o tych co będą po nas. I więcej entuzjazmu w działaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrew napisał:
Spełnianiem obietnic wyborczych!!!
...no właśnie-a jak już TO zrobią,to będzie Okej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROMOCJA, PROMOCJA I JESZE RAZ PROMOCJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...