Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli chodzi o związki NSZZ to nie przypominam sobie aby one działały w obronie jakiegoś zwykłego sierżanta. Wiem co piszę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzura komentarzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sie tak boją czyli muszą mieć coś na sumieniu. Kazdy w kraju wie ze lubelskapolicja dziala na zasadach ZOMO tutaj nic sie nie zmieniło po 89. W policji dzieci zomo siedzą barany i chamy bez zera kultury i te dziewki (szlaufy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzura komentarzy !
To na polecenie miejscowych PAŁ !!!  co ja mogę ? za mały jestem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie bronili?Gwałciciela związki broniły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sie tak boją czyli muszą mieć coś na sumieniu. Kazdy w kraju wie ze lubelskapolicja dziala na zasadach ZOMO tutaj nic sie nie zmieniło po 89. W policji dzieci zomo siedzą barany i chamy bez zera kultury i te dziewki (szlaufy).
Jak można mieć do nich jakikolwiek szacun jak tak strasznie po piż dzie dostali w Magdalence a do dzisiaj szukają matołki morderców swojego gen.Papały i nic,totalne zero. POLAKU bron się sam bo na PAłY nie ma co  liczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo.Dajcie już spokój tej sprawie.Policja jest formacją hierarchiczną,przyszedł nowy szerył,kilku przeniesie,kilku deleguje na ich miejsca kilku przyjmie i za jakiś czas odejdzie, zapewne wyżej.Przyjdzie wówczas następny nowy szeryf i zrobi znowu to samo.Pamiętajcie za to,że z wyższego stołka boleśniej się spada.Znam dokładnie całą tą sprawę.Wiem,że gdyby N-ik od razu określił o co mu chodzi informując o np.braku możliwości współpracy z niektórymi policjantami ci sami by odeszli.Czy to na emerytury czy do innych wydziałów.Taka nagonka i rozwalanie wydziału nikomu na zdrowie nie wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dobrze mają w tej drogówce i dlatego się tak żrom. Każdy chce etacik opierdalacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W OPP w lublinie tez jest kolorowo:-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W OPP w lublinie tez jest kolorowo:-) 
To leć z tym do mediów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuteczniejsze jest stado baranów dowodzonych przez lwa od stada lwów dowodzonych przez barana. Trzeba się pozbyć tego jak i innych baranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderca Papały złapany? Co to za policja, która nie umie znaleźc mordercy własnego szefa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderca Papały złapany? Co to za policja, która nie umie znaleźc mordercy własnego szefa....
 
Morderca Papały złapany? Co to za policja, która nie umie znaleźc mordercy własnego szefa....
Nie odwracaj uwagi od tematu dyskusji, o DROGÓWKĘ tutaj się rozchodzi ! To są intratne stanowiska w policji, które zawsze opanowuje jakiś układ. Jesteśmy zatem świadkami zmiany (wojny?) układów, starego bez przywódcy i nowego na razie z samym przywódcą.   Czy media kiedykolwiek zajmowały się atmosferą w wydziale Prewencji albo Kryminalnym ? Tam nie ma o co się bić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne mi drobnostki Maja jechac do Kraśnika a ląduja w lubartowie jak ktos pracuje w tej firmie to wie cos mozna wnioskowac z takich drobnostek , obecny naczelik przyszedl zwyczajnie zrobic tutaj porzadek , jest to dobry przełożony ale i wymagający , skrupulatnosc i dokladnosc to podstawa panowie w naszej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne mi drobnostki Maja jechac do Kraśnika a ląduja w lubartowie jak ktos pracuje w tej firmie to wie cos mozna wnioskowac z takich drobnostek , obecny naczelik przyszedl zwyczajnie zrobic tutaj porzadek , jest to dobry przełożony ale i wymagający , skrupulatnosc i dokladnosc to podstawa panowie w naszej pracy
 
Ładne mi drobnostki Maja jechac do Kraśnika a ląduja w lubartowie jak ktos pracuje w tej firmie to wie cos mozna wnioskowac z takich drobnostek , obecny naczelik przyszedl zwyczajnie zrobic tutaj porzadek , jest to dobry przełożony ale i wymagający , skrupulatnosc i dokladnosc to podstawa panowie w naszej pracy
No i druga drobnostka ten paragon... tak sobie kombinuję; poprzedni szeryf był podobno z Lubartowa jak i cały układ...zatankowali na stacji "gaz" i paliwo, zapłacili kartą, paliwa poszło mniej, bo do Lubartowa blizej niż do Kraśnika i mieli czym naoliwić układ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy nabór ,nowe łapówki i inne profity .Dobry szef umie zorganizować pracę i zachęcić do pracy ,anie niszczyć ludzi i dezorganizować firmę .I tyle może zwykły człowiek doradzić specjalistom birącym po kilka tysięcy na miesiąc czyli dupkom wazeliniażom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie wezmą się do roboty, jak nie z obowiązku, to ze strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się pracuje a nie kombinuje, oto cała prawda, tylko, że jak przyszedł nowy szef to jeżeli chce założyć dyscyplinę to winien najpierw jasno i konkretnie określić jakie stosuje metody pracy, raz, drugi opieprzyć a później dopiero  wyciągać konsekwencje. Nie ma co sie dziwić pracownikom jak byli tak nauczeni przez kilka lat to myślą ,że i ten będzie to tolerował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie wezmą się do roboty, jak nie z obowiązku, to ze strachu.
Mnie to dziwi???? ja też mam stałą pensję w spółce handlującej opałem ale jestem zadowolony jak mam dużo roboty ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie odwracaj uwagi od tematu dyskusji, o DROGÓWKĘ tutaj się rozchodzi ! To są intratne stanowiska w policji, które zawsze opanowuje jakiś układ. Jesteśmy zatem świadkami zmiany (wojny?) układów, starego bez przywódcy i nowego na razie z samym przywódcą.   Czy media kiedykolwiek zajmowały się atmosferą w wydziale Prewencji albo Kryminalnym ? Tam nie ma o co się bić.  
Bu,ha,ha,ha niewygodny temat co ???  dla każdego PAŁY. !!!  to pokazuje jak w soczewce co jesteście warci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...