Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skutecznie zamknąłem im jadaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to dziwi???? ja też mam stałą pensję w spółce handlującej opałem ale jestem zadowolony jak mam dużo roboty ;)
Każdy ma teraz dużo,za sprawą kaszubskiego żyda, aż do 67,ja się specjalnie z tego powodu nie cieszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma teraz dużo,za sprawą kaszubskiego żyda, aż do 67,ja się specjalnie z tego powodu nie cieszę.
Rozumiem... nie masz co "ukręcić", bo jakbyś miał, to byś był zadowolony, że jest ruch w interesie i ciągnął byś nawet na czterech aż do śmierci :P  albo byś wsadził na swoje miejsce syna, zieńcia albo synową :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem... nie masz co "ukręcić", bo jakbyś miał, to byś był zadowolony, że jest ruch w interesie i ciągnął byś nawet na czterech aż do śmierci :P  albo byś wsadził na swoje miejsce syna, zieńcia albo synową :D
Tak CYCU ale LOT-cie robię,nie poczuł byś strachu do latania ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to dziwi???? ja też mam stałą pensję w spółce handlującej opałem ale jestem zadowolony jak mam dużo roboty ;)
Pokazywali kiedyś tą spółkę i ciebie w telewizji,opał sprzedają razem z malowanym kamieniem a jeszcze jak by było mało to całą noc polewają wodą żeby waga była słuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak CYCU ale LOT-cie robię,nie poczuł byś strachu do latania ??
 Czegóż miałbym się bać? W dzisiejszych samolotach wszystko w automacie się robi. A w LOT-cie to mega możliwości dorobienia ... lewe przesyłeczki, pasażerów można sobie naraić na wolne miejsca...normalnie Eldorado :D A jakie wałeczki można długopisami robić w spółce skarbu państwa...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otaczanie się swoimi ludzmi to normalne, w szczegolności gdy się chce zwrocić na siebię uwagę i awansować wyżej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...