Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czyszczenie PO PiS-ie

Utworzony przez edith, 15 kwietnia 2008 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Pan Żukowski lepiej niech się nie wypowiada. Był to marny Wojewoda broniący Strycharza i spółki. Miernota do potegi. Dlatego wyjechałam.Mam nadzieję, że ten osobnik nigdy już nie zajmie stanowiska wsrtukturach Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edith napisał:
Pan Żukowski lepiej niech się nie wypowiada. Był to marny Wojewoda broniący Strycharza i spółki. Miernota do potegi. Dlatego wyjechałam.Mam nadzieję, że ten osobnik nigdy już nie zajmie stanowiska wsrtukturach Lubelszczyzny
Nie wiem jakim był wojewodą, ale to uczciwy człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISOWCY TAK TERAZ UBOLEWAJĄ I ROZCZULAJĄ SIĘ NAD SOBĄ, A JAK ONI DO WŁADZY DOSZLI, TO ROBILI TAKIE CZYSTKI JAKICH ŚWIAT NIE WIDZIAŁ, TO DOPIERO BYŁA POKAZÓWKA.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś by utrzymać stanowisko wystarczyło wstąpić do partii. Może by przywrócić tą zarzuconą formę ? W ten sposób Partia zyskałaby nowych członków a rotacja by się zmniejszyła. Na odzyskanie posady trzeba czekać aż do wygranych ponownie wyborów. Dla niektórych to za długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
PISOWCY TAK TERAZ UBOLEWAJĄ I ROZCZULAJĄ SIĘ NAD SOBĄ, A JAK ONI DO WŁADZY DOSZLI, TO ROBILI TAKIE CZYSTKI JAKICH ŚWIAT NIE WIDZIAŁ, TO DOPIERO BYŁA POKAZÓWKA.....
Ale to zarzucali im obecnie rzadzący i twierdzili w kampani wyborczej, że będzie wreszcie normalnie, że kompetencje, że nie czystki partyjne, a tu co...? Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
PISOWCY TAK TERAZ UBOLEWAJĄ I ROZCZULAJĄ SIĘ NAD SOBĄ, A JAK ONI DO WŁADZY DOSZLI, TO ROBILI TAKIE CZYSTKI JAKICH ŚWIAT NIE WIDZIAŁ, TO DOPIERO BYŁA POKAZÓWKA.....
Jakiś przykład - bo w Urzędzie Miejskim jak rządził PIS nie było praktycznie żadnych zmian. Pokazówka to jest teraz i nie mówię o PO ale o ulubieńcach Lubelszczyzny z PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowskiemu się należał w 100% kop w cztery litery !!! ZNISZCZYŁ LUBLIN CAŁKOWICIE !!!! ZROBIŁ Z LUBLINA PRZEZ 8 LAT POLSKĘ D !!!!!!! FRAJER !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tylko głupi mógł uwierzyć głupkom/PO+PSL/ w ich obietnice wyborcze, to co robią to nawet za rządów SLD tak nie było,wystarczy popatrzeć na zaciśnięte usta Tuska czy świńskie oczka Bufetowej nie mówiąc o innych/głupkowaty wygląd Waldiego/ żeby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi -nachapać się ile się dfa/znajomi królika też/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto tak bardzo lubi tych zielonych arbuzów, którzy upolityczniają wszystko co im w rękę wpadnie na wzór wypracowany w OSP, gdzie Prezesem zostaje głupi, aby był spolegliwy. Co dobrego zrobili dla rolnictwa, chyba by się nie doszukał, aż w końcu doprowadzą do całkowitego skarżenia kraju GMO i wówczas będzie pełno nowych chorób jak i grypa żołądkowa. Może lepiej zrobić dla tych Panów jakiś "Dom spokojnego działacza", zamiast dopłacać z budżetu państwa do tych partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie... za nadobne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ta dyskusja każda partia bierze stołki po dojściu do władzy, a w Lublinie nikt po Pruszkowskim płakać nie będzie co do reszty nie wypowiadam się bo nieznam ich osiągnięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze chlopaki z PiS placza teraz, zala sie gdzie tylko sie da taka kolej rzeczy mam nadzieje ze zejda ze sceny politycznej na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...