Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelniczka: Śmigłowiec lata nisko nad Lublinem. O co chodzi?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Strach się odlać w krzakach bo zaraz ktoś z nadmiarem wolnego czasu i brakiem zainteresowania zrobi zdjęcie i do dziennika foto wyśle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie siedzi z licznym przychowkiem na 500+ i ma za duzo wolnego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BREJZIAKI znowu trollują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pisia psycholka, oni zawsze sie na wszystko gapia i wsadzaja swoje nochale w cudze sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Śmigłowiec lata nisko nad Lublinem. O co chodzi?"*** Bo pilot nowy, a mama mu mówiła: "Lataj synu nisko i powoli . . ."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszyna nad obiektami Policji.!? Pewnie wycieczki z Wąchocka... Niech się baba weźmie do roboty to jej głupoty do łba nie będą przychodziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to obława na Osamę Bin Ladena bo nasz wywiad odkrył, że on jednak żyje i ukrywa się na terenie dawnej jednostki wojskowej na Majdanku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nisko lata to deszcz będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez jestem pilotem, latam f16 i mieszkam w Świdniku, do pracy oczywiście dojeżdżam do krzesin. Wytrzymuje przeciazenia 6G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy o tej kobiecie gadacie .. nie widzieliście to się nie wypowiadajcie .. pracuje w okolicy Witosa i tez zwróciłem na to uwagę .. duży przypominający wojskowy helikopter latał w kółko nisko cały dzień .. sam się zastanawiałem jak i moi znajomi o co chodzi ..? Nie wiedziałem jak to sprawdzić teraz już wiem wszystko dzięki ciekawości tej Pani dzięki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieść po kraju się niesie, że do KGP dotarł protokół z nadzwyczajnej niedzielnej sesji rady miasta Lublin, na której pada hasło "kosy na sztorc". Trudno oczekiwać od Policji Państwowe, że w XXI wieku będzie ćwiczyć loty i desant z balonów na wypadek powstania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Kuchcinski będzie lądował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe to wygląda bo przerzucają po sześciu na linie podwieszonej pod helikopterem spod jednostki na teren który zajmował KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze twoj stary cie śledzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u nas lata jakiś popieprzeniec w starej Iskrze ,ryczy tym gównem co dzień ,pewnie jakiś świr z dęblina marnuje paliwo na tym starym syfem,dziś to było 2 takie gówna ,zamiast na złom wyrzucić ,a dzie jaszczomby ?? podobno ltata tylko 20% a ten jełop z mon chce kupić f 35, głupi głupi kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kosmici sprawdzaja jak sie mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi czytelniku, ku wyjaśnieniu jest to jedyny cywilny samolot TS-11 Iskra. Stacjonuje na naszym lotnisku. Paliwo kupuje za swoje prywatne pieniądze które zarabia pokazując i szerząc nasz polski dobytek techniczny. Mało który samolot tej klasy ma taką sprawność jak Iskra. Lata bo ćwiczy do pokazów na których pokazuje się średnio co dwa tygodnie. Twoje wspomniane "jaszczomby" zwane także odkurzaczami maja duzo mniejszy zasieg, dużo więcej spalają a ich sprawność też nie powala z nóg. Tak że następym razem widzac POLSKA Iskre na POLSKIM niebie pomyśl o tym ze wkrótce nie zobaczy się już polskich konstrukcji na niebie i doceń tego pasjonata lotnictwa któremu chce sęe utrzymywac tak piękny samolot w stanie lotnym. Pozdrawiam i życze miłego wieczoru. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nisko lata to deszcz będzie
  post dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio w Puławach nad osiedlem też latał jakiś debil wojskowym po 22.00...… 50m nad ziemią. Pokrążył, pobudził dzieci i poleciał w trypizdu….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nad naszom wsiom przeleciał metełoryt.....nie wiecie o co chodzi?!
... to nie metełoryt, to sołtysikowe się kamieniami rzucały za stodołom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...