Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelniczka: Śmigłowiec lata nisko nad Lublinem. O co chodzi?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Ja tez jestem pilotem, latam f16 i mieszkam w Świdniku, do pracy oczywiście dojeżdżam do krzesin. Wytrzymuje przeciazenia 6G
 ...i od tych przeciażeń już ci czacha siada, bo gadasz bez składu i ładu.... a potem dziwić się, że latają nad osiedlami po 22.00 jak opętani. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą zrzucać konfetti. Od pewnego czasu chłopaki do tej trudnej czynności są delegowani, a później w generały. I medal za ofiarność i odwagę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory się zbliżają,trzeba szkolić policję w zwalczaniu protestów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też go widziałem, Mi-8 bez drzwi załadunkowych. Nawet dziś widziałem go jak leciał a pod sobą miał trzymających się troje ludzi. Żadna nowość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj to samo jest w Ełku w warmińsko-mazurskim lata blisko bloków i nad jeziorem Ełckim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...