Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czytelnik: Fatalny stan chodników. Dlaczego służby nic z tym nie robią?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2018 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Wolę nieodśniezony niż tę ciaparaję niszczącą buty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę pierwszy, bo Kolega mnie uprzedził, ale potwierdzam. W Mieście Inspiracji chodniki służą do parkowania samochodów. I choćby jezdnia była ślepa, prawie nie uczęszczana przez pojazdy - to trzeba przynajmniej 2 kołami wjechać na chodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalny jest poziom wiedzy kierowców. Nie wiedzą oni, że do ruchu oraz parkowania pojazdów służy jezdnia. Chodniki służą zupełnie do czegoś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma pieniędzy na dbanie o chodniki bo wszystkie poszły na 500+ dla młodych pieprzących rozmnażających się rodziców, bo kuźwa zrobić bachora to wielki wysiłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie - do ruchu pojazdów służy jezdnia. Więc rowerem po chodniku też nie powinni ludzie powyżej 10 roku życia się poruszać. Podsumuje to: chodniki dla pieszych, jezdnia dla pojazdów - zarówno do jazdy, jak i parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnika ewidentnie poniosło, dużo chodzę pieszo po Lublinie i uważam, że chodniki są w całkiem dobrym stanie, może nie wszędzie jest idealnie, ale generalnie jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dzis bylem na targu w krasniku przy ulicy oboznej powiem wam lodowisko i kazdy ma to w *** nawet straz miejska byla i nie interweniowala widzialem tez jak sprzedajacy placili oplaty ludzie za co ze stoja na lodowisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanych, którzy ulegli wypadkowi na nieodśnieżonym , nieposypanym w porę chodniku należy się odszkodowanie od zarządcy chodnika za niedopełnienie obowiązków - należy zgromadzić dokumentacje fotograficzną miejsca upadku, znaleźć świadków zdarzenia, najlepiej ekipa pogotowia i monitoring id więcej info o ODSZKODOWANIA 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo oni tak specjalnie nie posypali aby przypadkiem Wojewoda Czarnek ponownie nie pokusił się zajechać swoim autem w inwestycyjne rejony Żuka. Ja tak myślę , że Ratusz specjalnie nie posypuje w tym rejonie aby jak najmniej tam ludzi zachodziło - to może Plac Litewski dotrwa do ustania rękojmi i całkiem się nie rozleci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie będę pierwszy, bo Kolega mnie uprzedził, ale potwierdzam. W Mieście Inspiracji chodniki służą do parkowania samochodów. I choćby jezdnia była ślepa, prawie nie uczęszczana przez pojazdy - to trzeba przynajmniej 2 kołami wjechać na chodnik.
 O toto potwierdzam, i niestety ale SM zareaguje tylko na zgłoszenie i prosbę o interwencję bo sami to przechodząc udają zę nie widzą niewłaściwego parkowania. Osobiscie też mam alergię na parkowanie na chodnikach niezaleznie od tego czy stoi znak zakazu parkowania (dotyczy ZAWSZE rowniez chodnika chyba że pod znakiem jest napisane że nie dotyczy chodnika ) czy  nie. Jesli nie stoi znak  a chodnik ma ok 1,5 metra to WON mi z chodnika.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...