Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darczyńcy pomogli Homo Faber i ufundowali lekcje polskiego dla migrantów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2018 r. o 12:36 Powrót do artykułu
Strata pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, datki od żydomarksistów NWO - Sorosa i rotszyta już nie wystarczają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 grudnia 1942 r. przy Delegaturze Rządu RP na Kraj powstała Rada Pomocy Żydom „Żegota”, jedyna instytucja państwowa ratująca Żydów w okupowanej przez Niemców Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomaganie ukropom to strzelanie sobie w stope; ja Polak za nauke ponadpodstawowa musialem sobie zaplacic pieniedzmi, ktore sam zarobilem bo moich rodzicow nie bylo stac na to zebym sie uczyl dziennie a taki ukrainski banderowiec przyjezdza sobie do Polski i ma lerpiej niz u siebie; wszystko za darmo albo jeszcze mu placa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak z Ukraińcem czy Białorusinem spokojnie się dogada bez żadnych kursów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem imigrantem jakiś czas temu. Niemieckiego uczyłem się sam z kaset słuchanych na walkmanie, nikt mi niczego nie fundował ani w niczym nie pomagał. Jak ktoś chce to sam sobie poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo Father...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...