Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowa sterylizacja psów i kotów w Lublinie. Czemu tak mało zabiegów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 r. o 14:09 Powrót do artykułu
Napiszcie gdzie są jeszcze miejsca. Wysterylizowałam dzięki tej akcji 7 kocic i 5 kocurów bezdomniaczków ale niestety miejsca się skończyły w lecznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym się zajmują 'lekarze zwierząt'. Okaleczaniem. Tym żyją. Dodatkowo, gdy pan zwierzaka nie ma kasy, nie leczą tylko zabijają - zwie się to neutralnie eutanazją. Weterynarzy omijać szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami się wysterylizujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Sami się wysterylizujcie.
no to te wszystkie bezdomne do siebie i je utrzymuj za swoje pieniądze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabo jest nagłaśniania jest ta sterylizacja kiedy nie ma chętnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej nagłaśniania tej akcji! wystarczy kartka wrzucona do skrzynki, albo ogloszenie przyklejone na drzwi klatki schodowej.moja babcia tez nie chciala isc do lecznicy z kotami bo myslala ze to duzo wypelniania drukow itp itd. ale w koncu ją namowiłam i zatargała futrzaki, teraz jest zadowolona bo nie musi ich pilnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...