Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowe przejazdy autobusami dla wolontariuszy WOŚP?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 14:23 Powrót do artykułu
a kto zapłaci za paliwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi Polacy. "Ja nie mam, więc ty też nie będziesz miał, choćbym miał sie zesr...ć. Choćbym na tym stracił, to ty też stracisz."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oni nigdzie nie jeżdzą olali największa zbiorowość i nie byli w zeszłym roku na giełdzie w Elizówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł Fundacji Wolności jest bardzo głupi. Fundacje pod pretekstem zbiórek pieniędzy dawały bezpłatne przejazdy swoim kolesiom i rodzinom przez cały rok. Z WOŚP jest prosta sprawa - to jeden dzień w roku, a cel zbiórek jasny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mówię stanowczo NIE. Moje podatki nie dla cwaniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPOTA ZWOLENNIKÓW ŻUKA NIE MA GRANIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby z jakiej racji mam płacić z własnej kieszeni za darmowe przejazdy wolontariuszy oszusta? ***kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja mówię stanowczo NIE. Moje podatki nie dla cwaniaka.
 a ja mówię 500+ NIE, moje podatki nie dla pieprzących się i rozmnażających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
undefined napisał:
Ja mówię stanowczo NIE. Moje podatki nie dla cwaniaka.
a ja mówię 500+ NIE, moje podatki nie dla pieprzących się i rozmnażających
Czyli według twojej pokrętnej "logiki" przyrost naturalny w Polsce to coś złego? Jeśli tak,to ty też nigdy nie powinieneś sie urodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej decydować o cudzym majątku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapisują Bacę do spółdzielni produkcyjnej. - Dacie krowę do spółdzielni? - Dom. - Dacie konia do spółdzielni? - Dom. - Dacie owce do spółdzielni? - Nie dom. - Dlaczego? - Bo mom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kakabubu napisał:
gosc napisał:
undefined napisał:
 Ja mówię stanowczo NIE. Moje podatki nie dla cwaniaka.
a ja mówię 500+ NIE, moje podatki nie dla pieprzących się i rozmnażających
Czyli według twojej pokrętnej "logiki" przyrost naturalny w Polsce to coś złego? Jeśli tak,to ty też nigdy nie powinieneś sie urodzić.
 na mnie rodzice pracowali, a nocami mama prała, gotowała, nie dostawali 500+ za darmo,  ja też pracowałam na swoje, a ja teraz muszę zapieprzać na cudze bachory, godne ale wynagrodzenia za pracę i wtedy niech każdy ma tyle dzieci na ile go stać. PRECZ Z WYZYSKIEM LUDZI PRACY, PRECZ TRAKTOWANIA LUDZI PRACY JAK NIEWOLNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ciekawie Juras nie ma zatrudnienia w WOŚP, ale za to jest prezesem złotego melona spółki gdzie są przelewane pieniądze z puchy zbierających wolontariuszy.Problem jest taki że nie chce filantrop pokazać ile kasy doji dla siebie i tu jego wiarygodność się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni! bardzo dobry pomysł! A jeśli inne fundacje zrobią choć 1% tego co WOŚP też będą mogły się ubiegać o takie wsparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dajmy sie napisał:
Kakabubu napisał:
gosc napisał:
undefined napisał:
  Ja mówię stanowczo NIE. Moje podatki nie dla cwaniaka.
a ja mówię 500+ NIE, moje podatki nie dla pieprzących się i rozmnażających
Czyli według twojej pokrętnej "logiki" przyrost naturalny w Polsce to coś złego? Jeśli tak,to ty też nigdy nie powinieneś sie urodzić.
na mnie rodzice pracowali, a nocami mama prała, gotowała, nie dostawali 500+ za darmo,  ja też pracowałam na swoje, a ja teraz muszę zapieprzać na cudze bachory, godne ale wynagrodzenia za pracę i wtedy niech każdy ma tyle dzieci na ile go stać. LNIKÓPRECZ Z WYZYSKIEM LUDZI PRACY, PRECZ TRAKTOWANIA LUDZI PRACY JAK NIEWOW
"PRECZ Z WYZYSKIEM LUDZI PRACY, PRECZ TRAKTOWANIA LUDZI PRACY JAK NIEWOLNIKÓW" -   Świetne hasło dla kampanii wyborczej przeciwko POpaprańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że taką ulgę dadzą wszystkim którzy zbierają na coś pieniądze, nie tylko WOŚP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robot napisał:
nie dajmy sie napisał:
Kakabubu napisał:
gosc napisał:
undefined napisał:
   Ja mówię stanowczo NIE. Moje podatki nie dla cwaniaka.
a ja mówię 500+ NIE, moje podatki nie dla pieprzących się i rozmnażających
Czyli według twojej pokrętnej "logiki" przyrost naturalny w Polsce to coś złego? Jeśli tak,to ty też nigdy nie powinieneś sie urodzić.
na mnie rodzice pracowali, a nocami mama prała, gotowała, nie dostawali 500+ za darmo,  ja też pracowałam na swoje, a ja teraz muszę zapieprzać na cudze bachory, godne ale wynagrodzenia za pracę i wtedy niech każdy ma tyle dzieci na ile go stać. LNIKÓPRECZ Z WYZYSKIEM LUDZI PRACY, PRECZ TRAKTOWANIA LUDZI PRACY JAK NIEWOW
"PRECZ Z WYZYSKIEM LUDZI PRACY, PRECZ TRAKTOWANIA LUDZI PRACY JAK NIEWOLNIKÓW" -   Świetne hasło dla kampanii wyborczej przeciwko POpaprańcom.
 przeciwko pisowcom baranie tj. 500+, pisowce były tępe, są i będa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł. To samo powinno dotyczyć parkowania na zapleczu ratusza w dniu sesji Rady Miasta. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc postojowych powinna obowiązywać zasada - kto pierwszy ten lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolontariat tzn. czyn społeczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To by już wszyscy emeryci jeździli za darmo.Przecież oni są wolontariuszami O.Tadeusza i w ogóle wszyscy którzy w niedzielę będą jechać z datkiem na tacę do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...