Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowy Internet na miasteczku akademickim UMCS

Utworzony przez andrju, 26 maja 2013 r. o 21:32 Powrót do artykułu
Czy siecią objęte będą też akademiki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie na całym UMCSie tylko w wybranych budynkach. http://www.eduroam.pl/index.php?lang=pl&page=lokalizacje&miasto=Lublin&inst=87 Ten link o tym świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na KULu też jest ta sieć. Przynajmniej teoretycznie, bo wyświetla się SSID eduroam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha i gdzie na tej Politechnice niby ten darmowy internet? Bo na Wydziale Mechanicznym to nie za bardzo można go odszukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się logować. Będą wiedzieć kto ogląda jakie strony w necie. Inwigilacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy założone konto na Politechnice będzie działało na UMCSie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurlikanter napisał:
Haha i gdzie na tej Politechnice niby ten darmowy internet? Bo na Wydziale Mechanicznym to nie za bardzo można go odszukać
\ Jak wyjdziesz na papierosa przed Mechaniczny to będziesz miał neta Antena jest na zewnątrz Wydziału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed opublikowaniem tego artykułu warto by było sprawdzić czy ta sieć działa bo właśnie nie działa. Przynajmniej na wydziale ekonomicznym nikt kogo znam próbując się do tego zalogować nie może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli za to brali się ci sami ludzie co oferują po kablu w Lubmanie dzienne limity na transfer to ja dziękuję. Oj, przepraszam, to jest marketingowy bełkot pt. "transfer gwarantowany". W 2013 roku, gdzie minęło z 10 lat kiedy to było u jakiegokolwiek ISP. Gdy już nawet sieci komórkowe dają nielimitowane w nocy, a ci po światłowodach nie potrafią :-). Na lubman.pl aktualności są z 2007(!!!) roku :-). To byłoby śmieszne gdyby nie było po prostu żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, a ja korzystałem z eduroamu w "amorze" w 2010 :P   a właśnie się dowiaduję, że to działa od kilku dni :D   (pewnie chodzi o to, że dopiero teraz to jest uruchomione oficjalnie i dopiero teraz studenci mogą się rejestrować, bo ja mam konto z polluba)   (rok temu na KUL-u nie dawało się połączyć moimi danymi, więc pewnie jest jeszcze na takim etapie, że nic nie działa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...