Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem po co to komu potrzebne??? Dziś każdy kto ma smartfona ma pakiety internetu za grosze i nie musi szukać wifi. Wyrzucenie kasy w błoto , to było by dobre kilka lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że jest nalepka wifi na autobusie nie znaczy że jest internet. W większosci autobusów i tak nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz, miał być do końca zeszłego roku. Potem znowu sie chwaliliśta że montujecie. A do dziś tylko w 130 wozach ? Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co to komu potrzebne??? Dziś każdy kto ma smartfona ma pakiety internetu za grosze i nie musi szukać wifi. Wyrzucenie kasy w błoto , to było by dobre kilka lat temu.
  głupoty piszesz, sporo osób nie ma żadnych pakietów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani rzecznik mpk, jak pani wytłumaczy mieszkańcom, dla czego rok temu jak się chwaliliście tym pomysłem (nawiasem mówiąc odgrzewanym kotletem po śp. Rydeckim) to koszt urządzeń na pojazd miał wynosić 150zł, a dziś jest to już 200zł ? Po drugie, obiecała pani wtedy że w 2015 roku będzie we wszystkich pojazdach, mamy w zasadzie grudzień 2015 roku, a pani się chwali internetem w zaledwie 1/4 pojazdów państwa floty. Jeśli pani nie pamięta, polecam lekturę kuriera, nic w sieci nie ginie - wypociny z 4 listopada 2014 roku. A po trzecie, po co instalujecie tego typu urządzenia, jak te montowane do ,,zielonej fali'' dają możliwość dostępu do internetu ? A po 4 kupcie jakieś nowe autobusy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
130 + 75 + 200 = 325 pomnożone przez 200 (choć pewnie płacili kupę kasy za montaż w pierwszych wozach) to wychodzi 65 tys zł. Za takie pieniądze można całkiem niezły używany autobus kupić... Czy wiecie dlaczego w wozach z numerami bocznymi zaczynającymi się od 1.. takich urządzeń nie ma? Bo prywaciarz nie pozwoli sobie na marnotrawienie pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam korzystam - i tak nie ma co robić, więc można sobie poczytać czy puścić kawalek z youtube, a na telefonie mam tylko 500 mb do wykorzystania więc oszczędzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
130+75+200=325??? hahaha,kogos sie chce poprawiac,ale samemu sie bledy popelnia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy te ładowarki obsługują turbo ładowanie, wydaje mi się to konieczne do tego, żeby był z nich jakiś użytek. Nikt chyba raczej nie będzie stał godziny na przystanku żeby telefon podładować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...