Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dawcy szpiku kostnego dopisali (zdjęcia)

Utworzony przez ~gość~, 6 grudnia 2009 r. o 22:31 Powrót do artykułu
Szkoda, że o akcji nie słyszałam, ani nie czytałam. Za mało rozreklamowane, tak jak w przypadku innych akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Gościu, żeby być dawcą szpiku nie musisz wyszukiwać specjalnych do tego akcji. Wystarczy że wybierzesz się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. I Armii Wojska Polskiego w Lublinie. Tam możesz oddać krew (450ml) i przy tej okazji zarejestrować się w bazie, lub po prostu bez oddawania krwi, pobierają jedynie próbki krwi do badań. To naprawdę nie boli, polecam i zapraszam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie wiem gdzie mogę zostać dawcą. Chodziło mi o to, że w naszym mieście trudno znaleźć informacje o różnych akcjach i często człowiek dowiaduje się po fakcie o jakimś zdarzeniu w którym mógł wziąć udział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, a byłam wczoraj w lublinie i miałam trochę wolnego czasu. Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zarejestrowania się jako dawca, ale czas pracy i obowiązki rodzinne skutecznie uniemożliwiają mi dotarcie w odpowiednim czasie w odpowiednie miejsce. Może takie akcje powinny być prowadzone w wiejskich ośrodkach zdrowia, jako jednorazowe dyżury. Łatwiej byłoby nam skorzystać z takiej formy, a chodzić powinno o zarejestrowanie jak największej liczby osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...