Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Defilada i piknik patriotyczny. To już dziś

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2019 r. o 09:02 Powrót do artykułu
Pięknie pięknie ... a w usa rosji Izraelu najnowsza technika i technologia ... A my szable w dłoń ... W 1939 już było widać co to znaczy niedostatecznie uzbrojona w nowoczesny sprzęt armia Żyjmy historią i wspomnieniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ateistą, ja tym gardze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolszewickie i ubeckie potomki , SZA.Polacy świętują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie pięknie  ... a w usa rosji Izraelu najnowsza technika i technologia ... A my szable w dłoń ... W 1939 już było widać co to znaczy niedostatecznie uzbrojona w nowoczesny sprzęt armia Żyjmy historią i wspomnieniami
 Ale do przewozu VIP-ów eskadra kupiona,zamiast helikopterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Sza " potomku ciemnoty to jest akurat nie po polsku Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś najlepszy dzień do zaatakowania Polski. wszystko co mamy zdolne do poruszania się na nogach, nakołach i gąsienicach oraz w powietrzu zajęte defiladami. Bronić nie ma komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już organizuje się defilady wojska, to po to aby zademonstrować potencjalnym agresorom siłę i nowoczesność swojej armii. Pokazując że ułani i koniki mają się nadal dobrze a technika nie odbiega od tej z czasów II Wojny niewątpliwie uspokajamy wszelkie obawy bliższych i dalszych sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba sie nie myle,ale mamy typowe wojsko defiladowe ,jeszcze wzorowo przypilnuja jakiego kamienia głazu krzyżyka i milionów kopcących jak diabli smogowych zniczy i to za grube pieniądze,czy warto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś najlepszy dzień do zaatakowania Polski. wszystko co mamy zdolne do poruszania się na nogach, nakołach i gąsienicach oraz w powietrzu zajęte defiladami. Bronić nie ma komu.
 popatrz na to tak,czas jest faktycznie najlepszy,ale zaoszczędzi się na amunicji i na ludziach ,ale kto by nas miał atakować? israel jest daleko,ukry zajęci w donbasie ,więc kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego prawdziwego Polaka duma powinna rozpierać tak, jak mnie! Niech świat wreszcie zauważy naszą stopniowo wzrastającą potęgę militarną i tych wysportowanych w miarę młodych ludzi gotowych stanąć ramię w ramię do każdej defilady. Mnożąc te szeregi przez ilość miast, w których odbywają się dzisiaj prezentacje gotowości bojowej WP można popaść w zachwyt nad nowoczesnością sprzętu, jak i wielkością tej armii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie pięknie  ... a w usa rosji Izraelu najnowsza technika i technologia ... A my szable w dłoń ... W 1939 już było widać co to znaczy niedostatecznie uzbrojona w nowoczesny sprzęt armia Żyjmy historią i wspomnieniami
 Taa, zwłaszcza w Rosji nowoczesna "tjechnika" haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wino, igrzyska i chleb..to już było w historii. Jak się skończyło wiemy... nasza władza ma słuszną linię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego prawdziwego Polaka duma powinna rozpierać tak, jak mnie! Niech świat wreszcie zauważy naszą stopniowo wzrastającą potęgę militarną i tych wysportowanych w miarę młodych ludzi gotowych stanąć ramię w ramię do każdej defilady. Mnożąc te szeregi przez ilość miast, w których odbywają się dzisiaj prezentacje gotowości bojowej WP można popaść w zachwyt nad nowoczesnością sprzętu, jak i wielkością tej armii....
 JPRDL w Abramowicach znowu podłączyli internet :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego prawdziwego Polaka duma powinna rozpierać tak, jak mnie! Niech świat wreszcie zauważy naszą stopniowo wzrastającą potęgę militarną i tych wysportowanych w miarę młodych ludzi gotowych stanąć ramię w ramię do każdej defilady. Mnożąc te szeregi przez ilość miast, w których odbywają się dzisiaj prezentacje gotowości bojowej WP można popaść w zachwyt nad nowoczesnością sprzętu, jak i wielkością tej armii....
 Subtelna ironia . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toc to wyglada na zdjeciach jak stare OTK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...