Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widać za dobrze wszystkim było, wiec teraz jak kogoś rozboli za to będzie "daj kamiena...".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Ukrainiec z Mętowa dostał kontrakt???Wszak on najtaniej w województwie leczył.Nie wchodził w zbędne koszty typu fotel,sterylizator.Samochodowy fotel i garnek z gorącą wodą znacznie uatrakcyjnił przecież ofertę tego stomatologa w ocenie NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy osoba, która napisała ten artykuł wie coś o tym co pisała. Czy innym jest leczenie na kasę, i to się należy w każdym gabinecie, który podpisał kontrakt, a czym innym jest uczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba chodziło autorowi o to że ani student się nie wyleczy za darmo na NFZ ani nie nauczy bo nikt za opłatą tam nie przyjdzie:) Na czym będą uczyć się nowi dentyści ? Może jakiś symulator 3D im zakupi uczelnia hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też z takiego leczenia korzystałem kilka razy i wszystko było Okej! Prawda jest taka,że Polska Służba Zdrowia jest źle zarządzana pod względem finansów. Nie wiem po co w ogóle płacić ubezpieczenia,jeśli pieniądze gdzieś "wyciekają i przepadają po drodze",a ludzie i tak za coraz więcej usług muszą zapłacić??? Widać z tego,że pieniądze ludzi ubezpieczonych idą na piękne marmury i szklane ściany do Zusu . Doprawdy lepiej było by-zamiast płacić ubezpieczenia ZUS- składać na książeczkę/na konto,wtedy na starość i w razie choroby wystarczyło by każdemu z nas na leczenie w prywatnym szpitalu,a i rodzinie po naszej śmierci jeszcze trochę kasy by zostało... Normalnie szok jak jesteśmy na bieżąco okradani z naszych pieniędzy przez własne Państwo! Raz płacimy na ZUSy;a drugi raz,gdy musimy się leczyć...-i gdzie tu sprawiedliwość??? Zresztą nawet Europa z nas się śmieje,że np.emeryci i renciści mają potrącane z renty na podatek zdrowotny/czy jakoś tak to się nazywa/... No bo jak można choremu i staremu człowiekowi czy inwalidzie z renty/emerytury zabierać część pieniędzy na podatek na przyszłe leczenie,jeśli on już leczenia wymaga? Jak mawiał kiedyś Zulu-Gula: "Polska to baldzo dziwna kraj..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...