Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Detektyw Rutkowski w Lublinie. Chwalił się sukcesem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 21:25 Powrót do artykułu
ale włosy, ja nie mogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki detektyw? Osoba karana nie może być detektywem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co on ma na głowie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten błazen ma licencję detektywa??? Kto go jeszcze w ogóle słucha???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W necie jest duuuuzo informacji na jego temat.Bardzo negatywnych, wypowiadaja sie specjaliscji, oraz wysocy rangą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba pierwszy czlowiek ktory moglby stanac na glowie bez podpierania sie rekami. I tyle o nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Rutkowski. Znany detektyw......Przecież ten pajac nie ma licencji detektywa.Kiedyś (bardzo dawno) miał,ale zabrano mu.Jakim więc prawem tytułowany jest detektywem i na jakiej podstawie prowadzi "śledztwa"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już sprawa Magdy Żuk zamieciona pod dywan??? Doszlo by za wysoko do urzedników panstwowych, którzy handlują ludźmi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wczyesss jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie detektywie, proszę o ujawnienie z którego zakładu fryzjerskiego Pan korzysta ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oł dzizes ja też chcę takie włosy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym fryzem to on tak na poważnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się nabijacie ! jak chodzą kobity wygolone popatrzcie . faceci tez nie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na marginesie to Rutkowski formalnie nie jest detektywem a Biuro nie jest na tego Rutkowskiego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...