Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deweloper przegrał z miastem. Rada Miasta miała prawo odmówić inwestorowi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 września 2019 r. o 09:25 Powrót do artykułu
Szkoda tylko że w sprawie Górek Czechowskich sąd nie był taki przychylny interesom mieszkańców miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że w sprawie Górek Czechowskich sąd nie był taki przychylny interesom mieszkańców miasta.
 Widać, że niektórzy deweloperzy są "specjalnie" traktowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z dewelotrolli pisał na tym forum, że "sądy są nasze". Mam do tej pory screenshota....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z głosami mieszkańców w sprawie Górek Czechowskich?? Co z interesem mieszkańców w/w obszaru?? Rada Miasta winna reprezentować interesy WSZYSTKICH mieszkańców!!! Niestety w naszym mieście Rada Miasta reprezentuje interesy TBV i p. prezydenta Żuka :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy Nawłoci i Pustych Butelek po Piwie, dajcie już spokój z tymi Górkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z głosami mieszkańców w sprawie Górek Czechowskich?? Co z interesem mieszkańców  w/w obszaru?? Rada Miasta winna reprezentować interesy WSZYSTKICH mieszkańców!!! Niestety w naszym mieście Rada Miasta reprezentuje interesy TBV i p. prezydenta Żuka :(
 O jaki interes mieszkańców chodzi? O taki, że nie będą mieli gdzie śmieci wyrzucać bo powstanie park?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie - pamiętamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo SĄD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie - pamiętamy
 Dokładnie, pamiętamy jakie górki były zaniedbane i odstraszające. Ale to się zmieni dzięki umowie podpisanej z właścicielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolne sondy, wolne sondy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widać da się walczyć z tym bublem prawnym uchwalonym przez PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie - pamiętamy
Dokładnie, pamiętamy jakie górki były zaniedbane i odstraszające. Ale to się zmieni dzięki umowie podpisanej z właścicielem
 Którz inny wie lepiej jak naprawiać to, co sam niszczył, albo na to pozwalał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może należalo zwołac Radę o 4.10 i wyrok byłby inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lex Deweloper nie powstał po to, żeby zrobić dobrze jakiemuś Interbudowi z Lublina. Powstał, żeby deweloperzy związani z obecną pisowską władzą zarobili. Kto ma zbudować i zarobić, ten już to zrobił albo zrobi za chwilę ale wy się o tym nie dowiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
supeeer, brawa dla sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy sąd uchyli w całości tę pełną błędów i luk ustawę Lex Deweloper? Ona się nadaje jedynie do kosza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytrzymałem do 2giej w nocy na sławetnej sesji rady miasta w temacie Górek. Padły dziesiątki opinii miażdżących projekt ich betonowania. Za słyszałem pana z Lewiatana i przedstawiciela inwestora. Niestety o 5 rano stało się jak się stało. Dla mnie to sprzeniewierzenie się idei samorządności. Teraz te twarze z tupetem domagają się mojego głosu z banerów na trawnikach. MOje podziękowanie za zamianę terenów rekreacyjnych na blokowisko to przybliżanie owych twarzy potencjalnym wyborcom - wszystkim moim znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oby następni też przegrali co to w ogóle za pomysł żeby budować niezgodnie z planami które uchwalają planiści będący specjalistami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak da się odrzucić żądania deweloperów. Nie jest więc prawdą to co piszą urzędnicy, że nie można zablokować dewelopera, bo i tak odwoła się w sądzie. Urzędnicy oszukują mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzeciw mieszkanców wobec zabudowy trawnika na Relaksowej był kilka jeśli nie kilkanaście razy mniejszy niż sprzeciw wobec zabudowie Górek Czechowskich. Zabudowa Górek łączy się ze złamaniem wielu aktów prawnych, prawa międzynarodowego i polskiego, a mimo to... cuda panie, cuda. A blokowisko na Górkach nie powstanie panie z agencji anty-PR więc może pan sobie wsadzic swój suchar o obroncach nawłoci prosto w rzyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...