Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Didi z Jeevodaya. Wolontariuszka z Lublina pomagała chorym na trąd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2018 r. o 09:51 Powrót do artykułu
Jedna nuż wysłali do Boliwii i ją zadźgali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna nuż wysłali do Boliwii i ją zadźgali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki piSS w Polsce nie ma biedy i nie trzeba nikomu pomagać. Brawo dobra zmiana !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to TVN zrobił akcję z celebrytami, to byłby pelen zachwyt. A tak durne lemingi psioczą na wszystko. Nie daliście ani grosza na wyjazd, to po co jęczycie? Dziewczyna nikomu nie ukradła. Miała taką wewnętrzną potrzebę. Zrealizowała swój cel... I należy przyjrzeć się Indiom, bo to nas czekało, gdyby Balcerowicz w pełni zrealizował swój haniebny wobec polskich obywateli plan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. A ilu biednym polskim rodzinom z Bieszczadów czy Mazur pomogła? Dziękuję, nie mam więcej pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty czym się pochwalisz? Chorobą nienawiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla Edzi. Trzymam kciuki za dalsze działania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej średnia zarobków w hinduskich miastach to ok 32 rupi dziennie (2.15 PLN) i 25 rupi na wsiach (1,7 PLN). Wyjazd Edyty kilka tyś (chyba 8 jak się nie mylę). Pomysł świetny tylko czy wart tego wszystkiego? Nie chcę bynajmniej tu nic negować, lecz czy tą kasę nie dało by się spożytkować? Mimo to wielki szacunek za wyzwanie dla koleżanki z klasy z liceum i po części ze studiów. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona tego dla kasy nie zrobila. Tylko z dobrego serca ludzie nie znacie a komentujecie po prostu zal wam tyłek sciska ... Pani Edytko Powodzenia i Gratulacje ..Wychowanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy następny wyjazd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie hejtuje, ja rokendroluje 'Jezeli sodomita zaszedłby od tyłu, trzeba byloby spelnic wszystkie jego postulaty, bo poczułby się stygmatyzowany'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=fO6ADB4LOKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...