Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
undefined napisał:
Zauważyliście że bardzo dużo dziennikarzy z ośrodka lubelskiego pracuje ostatnimi czasy w centrali w Warszawie? Jeden tydzień są w ośrodku w Lublinie, później w Warszawie. Redaktorzy Szopiński, Śmierdziel, Krupa.  Lubelski ośrodek jest doceniany przez centralę w Warszawie. W mediach publicznych wypowiada się wielu profesorów z Lublina. Prof. Andrzej Gil, Mieczysław Ryba są ciągle obecni w publicznych mediach, ale i inni  m. in Tomasz Panfil, Waldemar Paruch i inni naukowcy  z KUL, UMCS. Pokażcie mi inny ośrodek tak doceniany i zestawcie np. tak Lublin z Łodzią, Gdańskiem, Poznaniem, Toruniem czy nawet Krakowem.
 Zwykła literówka przy pisaniu.  Oczywiście Smerdel. Serdecznie przepraszam Pana Kamila. Pospiech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zauważyliście że bardzo dużo dziennikarzy z ośrodka lubelskiego pracuje ostatnimi czasy w centrali w Warszawie? Jeden tydzień są w ośrodku w Lublinie, później w Warszawie. Redaktorzy Szopiński, Śmierdziel, Krupa.  Lubelski ośrodek jest doceniany przez centralę w Warszawie. W mediach publicznych wypowiada się wielu profesorów z Lublina. Prof. Andrzej Gil, Mieczysław Ryba są ciągle obecni w publicznych mediach, ale i inni  m. in Tomasz Panfil, Waldemar Paruch i inni naukowcy  z KUL, UMCS. Pokażcie mi inny ośrodek tak doceniany i zestawcie np. tak Lublin z Łodzią, Gdańskiem, Poznaniem, Toruniem czy nawet Krakowem.
 Od 2 lat częstym gościem jest Kik z Kielc niby profesor.Ten typ jak rządziła PO właził im w teraz wielki pisowiec wazelina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie Ryszardzie po 2 latach obudziłeś się,że masz PO..wską 5 kolumnę w TV ? LEPIEJ PÓZNO NIŻ WCALE :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjne prowadzenie programu to było jak ten fagas na zdjęciu wymuszał aby goście programu - o drogach - potwierdzili tezę przez niego postawioną, że są ogromne zaniedbania w woj. lubelskim. zaniedbania to były w latach 2005 - 2007, później był ogromny rozwój infrastruktury drogowej poprzez budowę dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. a ostatnio od dwóch lat znowu się nic nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie młodych, temu panu dziękujemy, niech goli babki w ziemi świętej, tak drętwej tv nie ma nigdzie już na białorusi więcej rozrywki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zauważyliście że bardzo dużo dziennikarzy z ośrodka lubelskiego pracuje ostatnimi czasy w centrali w Warszawie? Jeden tydzień są w ośrodku w Lublinie, później w Warszawie. Redaktorzy Szopiński, Śmierdziel, Krupa.  Lubelski ośrodek jest doceniany przez centralę w Warszawie. W mediach publicznych wypowiada się wielu profesorów z Lublina. Prof. Andrzej Gil, Mieczysław Ryba są ciągle obecni w publicznych mediach, ale i inni  m. in Tomasz Panfil, Waldemar Paruch i inni naukowcy  z KUL, UMCS. Pokażcie mi inny ośrodek tak doceniany i zestawcie np. tak Lublin z Łodzią, Gdańskiem, Poznaniem, Toruniem czy nawet Krakowem.
 Przy Rybie, i Paruchu to powinni pisać PiS, bo obaj są z partią powiązani, Ryba to nawet jest radnym miejskim z PiSu, a tymczasem w mediach ogólnopolskich przedstawiani są jako bezstronni fachowcy, to samo prof. Krzysztof Kawęcki przecież jest z partii Marka Jurka Prawicy Rzeczpospolitej, a "Smerdel" to był rzecznikiem wojewody Szołno-Koguc z PO. Ale ogląda ktoś  telewizję w Bydgoszczy czy Gdańsku to nazwisko Ryba nic mu nie mówi, wydaje mu się że mówi "bezstronny" fachowiec nie związany z PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, za PO wspaniale dbano o infrastrukturę... wystarczy przejechać się z Chełma do Hrubieszowa. Wytelepie człowieka jak na drodze testowej. Co do cenzury? Telewizja rządowa, to pokazują swój punkt widsenia. Kiedyś TVP było kopią TVN, i by dowiedzieć się co myśli większość trzeba było oglądać YouTuba. Teraz mam wybor obejrzenia dwóch punktow widzenia. Ale korwiniści i kukizowscy nadal jedynie mogą znaleźć info o swej formacji tylko w internecie. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Decyzja moja o odwołaniu emisji odnosiła się tylko i wyłącznie do formuły programu przyjętej i realizowanej przez jego autorkę. W żaden sposób na moją nie decyzję nie wpłynęły wypowiedzi uczestników programu lubelskich parlamentarzystów" - umarłam ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zauważyliście że bardzo dużo dziennikarzy z ośrodka lubelskiego pracuje ostatnimi czasy w centrali w Warszawie? Jeden tydzień są w ośrodku w Lublinie, później w Warszawie. Redaktorzy Szopiński, Śmierdziel, Krupa.  Lubelski ośrodek jest doceniany przez centralę w Warszawie. W mediach publicznych wypowiada się wielu profesorów z Lublina. Prof. Andrzej Gil, Mieczysław Ryba są ciągle obecni w publicznych mediach, ale i inni  m. in Tomasz Panfil, Waldemar Paruch i inni naukowcy  z KUL, UMCS. Pokażcie mi inny ośrodek tak doceniany i zestawcie np. tak Lublin z Łodzią, Gdańskiem, Poznaniem, Toruniem czy nawet Krakowem.
 Nie tylko oni. Jakub Stefaniak (PSL), Michał Siegieda i Dorota Gardias(TVN24) również kiedyś byli związani z ośrodkiem lubelkim. No i dr. Łukasz Kister pochodzi z okolic Krzczonowa, chodził do "elektronika" na Wojciechowskiej w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kiedyś opozycja dojdzie do władzy to nawet kamień na kamieniu z Publicznej się nie uchwala. Wywalą nawet pogodynki i sprzątaczki za to, że pracowały i się kłaniały dziennikarzom z poprzedniej ekipy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski ośrodek jest silnie sPSLozowany. Choć akurat Orłowską bardziej POsądzam o sympatyzowanie z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy już partyjną prokuraturę, samą propagandę w telewizji rządowej, niedługo będziemy mieli partyjne sądy i partyjne komisje wyborce i do kompletu wraca CENZURA. Każdy chyba już widzi, że zmierzamy prosto w objęcia państwa policyjnego i rządów autorytarnych i nikt z raz obranego przez partię kursu nas nie zawróci! Szkoda tylko Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głowa do góry. PiS nie będzie wieczny. Jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie radośnie... Co do tego montusiewicza, to ja odszczekuję wszystko, co dotychczas gadałem na mojego szefa. Jakbym miał takiego montusiewicza, to wolałbym pójśc na zasiłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to ten facet jest żałosny. I ten wąsik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dyrektor dopuścił do prowadzenia debaty z udziałem Posłów na Sejm nieprofesjonalną i niekompetentną dziennikarkę do tego stopnia, że program nie nadawał się do emisji, to powinien wyciągnąć konsekwencje również wobec własnej osoby, podając się do dymisji. Jeśli sam tego nie zrobił, powinni to zrobić jego przełożeni. Jeżeli oni tego nie zrobią, to my widzowie, płatnicy abonamentu powinniśmy się głośno domagać dymisji Montusiewicza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłanka Mucha - największy talent wokalny Sejmu obecnej kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A idźcie wy z tym pisem w p....!!!! Już ten kraj był normalny, juz nie było obciachu na świecie, wtsarczyło wpuścić tych waszczykowskich, ziobrów, antków i innych misiewiczów na salonu i od razu zrobił się chlew. Jak tak, to za platformy ryja darli, że państwo w ruinie, a po miesiącu nagle okazłao się, że jest odwrotnie. Takich debili jak w pisie nie ma nigdzie a ich wyborcy to albo onrowcy albo kibole, ale rydzykowe pomioty.  Jak nie maja argumentów, to zaraz będę pitolic o zamachu i o toruniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamietajcie te nawiska: Pinokio i montusiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom tego programu jest na takimpoziomie, że dobrze zrobił dyrektor, że tego nie puścił - pierwsza rozsądną decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...