Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co? Podpalenie kościoła miało jej pomóc rozwiązać problemy? Tępa dzida...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co? Podpalenie kościoła miało jej pomóc rozwiązać problemy? Tępa dzida...
  W Toruniu by powiedziano ,Podpaliła no podpaliła którz nie ma pokus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na lublin 112 jest, ze straty kilkadziesiat tys tu 100 , bez kozery piwiem pincet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się nie da, by z jednej strony dużo pisać ale nie napisać nic, tylko tyle potrafisz napisać? Ależ doprawdy powiało "inteligencją". Pod lodem przeleżałeś i teraz się tu pojawiasz? lepiej było tam pozostać
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dziedzinie. Przyparty do muru - wijesz się jak piskorz, jak ten diabeł w balladzie "Pani Twardowska" W tej sytuacji nazywanie Ciebie głupszym od kowadła - to nie obelga, tylko stwierdzenie oczywistego, namacalnego faktu! Olać kompletnie prymitywnego ignoranta, gbura, wodoleja!!! Nie zniżać do jego poziomu! I tak nie dostaniecie nic oprócz skopiowanej i wklejonej po raz 155 tej samej wkoło porcji bzdur, wyzwisk, obelg. Olać do czasu, aż odpowie na zadane wcześniej konkretne pytania.  Objaśni nam:  co to (kto to) jest libertyński liberał, skrajna lewica (i czym się różni od tej normalnej), dlaczego drzewa są jak dipole i jaki to ma związek z zawartością w nich wody wody oraz promieniowaniem (jakiego rodzaju?), czym się różni zaprzeczanie od negacji i inne durnoty jakich świat nie widział  A tworzy ich, pochłonięty bez reszty zapałem bojowym, na pęczki. Do starych, dodam wyłapane naprędce nowe idiotyzmy:  stos krytykanctwa (co to jest?),  manię prześladowczą oraz obsesję (czym się różnią?) rewolucją obyczajowo-kulturową na tle orientacji ( co to za dziwoląg?) wojny antyreligijne (co to jest?)   No to czekamy, Panie Uczony. Tylko nie leć znowu z kitem, że to pytania retoryczne i nie będziesz na nie odpowiadał. Każdy święty zna Twoje wykręty. I nikt się na nie nie kupi, bo na czym polega pytanie retoryczne - nie wiesz i nigdy nie wiedziałeś. Wolę marsza grać na skrzypkach, niż czytać brednie filipka. Wolę słońce w dłonie chwytać, niż bzdury filipka czytać.Wolę  z panną gruchać we dnie, niż filipka czytać brednie. Może nie wszystko na raz, powoli, mamy czas. Ale na początek może weźmy tego libertyńskiego liberała.  No to 3,2,1,0 – start! Jedziesz, filipku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
  Straty moralne ciężko wycenić. Zwłaszcza, jeśli spowodowała je potencjalna była kochanka. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego podłożyła ogień w kościele? - odpowiedź prosta, była tak pochłonięta nienawiścią i przepełniona gniewem do Kościoła, duchownych, wiary w wyniku tych wszystkich prowokacyjnych hucp, happeningów, strajków kobiet, że negatywne emocje przejęły nad nią kontrolę, nie panowała już nad sobą, psychicznie kobiecie odbiło - środowiska lewicowe wszczynały bunty, agresywne nastroje, ta miała słabą psychikę to i zrobiła co zrobiła, będzie mieć nauczkę do końca życia, na pewno w więzieniu przyjemnie to jej nie będzie.
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym was przestrzec przed użytkownikiem Jasin - jest złośliwym trollem, tak jak niegdyś zablokowany użytkownik Zgredek Edek( tamten się doigrał to go zablokowali), nęka forumowiczów, męczy tego typu tekstami-wklejkami, zaśmiecając przestrzeń publiczną. Ignorujcie go całkowicie, szkoda na niego czasu, próbuje mi i mnie podobnym użytkownikom zaszkodzić, ma jakieś chyba zaburzenia osobowości i psychiczne dolegliwości, nie ma bowiem racjonalnego wytłumaczenia na to co on robi
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się nie da, by z jednej strony dużo pisać ale nie napisać nic, tylko tyle potrafisz napisać? Ależ doprawdy powiało "inteligencją". Pod lodem przeleżałeś i teraz się tu pojawiasz? lepiej było tam pozostać.
Ale dzielny filipek daje radę, buhahaha No i  mamy kolejny myk wymyk: po "i tak byś nie uwierzył, lepszego kabaretu z ciebie nie miałem, masz dalece posunięty poziom ignorancji, negacji i zaprzeczania, i tak dalej byście kpili" Oczywiście, że tak, w żywe oczy. Z Twoich dalszych, mało inteligentnych uników i szukania głupszych od siebie samego, buhahaha. "Wybacz, ale nie zamierzam, nie dlatego, że nie chcę ale wiem z jakimi ignorantami mam do czynienia" - napisał arcymistrz ignorantów, i to w każdej dziedzinie. Przyparty do muru - wijesz się jak piskorz, jak ten diabeł w balladzie "Pani Twardowska" W tej sytuacji nazywanie Ciebie głupszym od kowadła - to nie obelga, tylko stwierdzenie oczywistego, namacalnego faktu! Olać kompletnie prymitywnego ignoranta, gbura, wodoleja!!! Nie zniżać do jego poziomu! I tak nie dostaniecie nic oprócz skopiowanej i wklejonej po raz 155 tej samej wkoło porcji bzdur, wyzwisk, obelg. Olać do czasu, aż odpowie na zadane wcześniej konkretne pytania.  Objaśni nam: co to (kto to) jest libertyński liberał, skrajna lewica (i czym się różni od tej normalnej), dlaczego drzewa są jak dipole i jaki to ma związek z zawartością w nich wody wody oraz promieniowaniem (jakiego rodzaju?), czym się różni zaprzeczanie od negacji i inne durnoty jakich świat nie widział A tworzy ich, pochłonięty bez reszty zapałem bojowym, na pęczki. Do starych, dodam wyłapane naprędce nowe idiotyzmy: stos krytykanctwa (co to jest?),  manię prześladowczą oraz obsesję (czym się różnią?) rewolucją obyczajowo-kulturową na tle orientacji ( co to za dziwoląg?) wojny antyreligijne (co to jest?)  No to czekamy, Panie Uczony. Tylko nie leć znowu z kitem, że to pytania retoryczne i nie będziesz na nie odpowiadał. Każdy święty zna Twoje wykręty. I nikt się na nie nie kupi, bo na czym polega pytanie retoryczne - nie wiesz i nigdy nie wiedziałeś. Wolę marsza grać na skrzypkach, niż czytać brednie filipka. Wolę słońce w dłonie chwytać, niż bzdury filipka czytać. Wolę  z panną gruchać we dnie, niż filipka czytać brednie. Może nie wszystko na raz, powoli, mamy czas. Ale na początek może weźmy tego libertyńskiego liberała.  No to 3,2,1,0 – start! Jedziesz, filipku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spaliła się zarówno kotara w przedsionku kościoła jak i wycieraczka. Nadpalone zostały także drzwi wejściowe do świątyni.W wyniku pożaru powstały straty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych. Kto to wycenił??? Ksiundz???
Ale okazja do skubania owieczek jest - nie można jej przepuścić :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...