Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego śmieci są tak drogie - cd.

Utworzony przez kll, 27 marca 2008 r. o 08:29 Powrót do artykułu
z mojego bloku wywozono kiedys 4 kontenery 2 razy w tygodniu.Teraz stoja kontenery do segregacji a z bloku wywozi sie 1-2 kontenery.Wywozka spadla o polowe a oplaty wzrosly kilka razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w dopowiedzi na te fakty prasowe uczynily organa? Nizatapialni topia publiczne pieniadze gdzie i ile wlezie a sluzby "anty" milcza? A moze ten co tym kreci ma wyzszy od
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatnik napisał:
A co w dopowiedzi na te fakty prasowe uczynily organa? Nizatapialni topia publiczne pieniadze gdzie i ile wlezie a sluzby "anty" milcza? A moze ten co tym kreci ma wyzszy od
Cos mi urwalo koncowke wiec dopisuje "A moze ten co tym kreci ma wyzszy od przedstawicieli organow stopien nadany przez WSI?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Płocku,Rzeszowie a teraz w Kielcach rady miasta budują stacje benzynowe z paliwem tańszym o 20-30gr. za litr.Tylko jak zawsze gdy jestem w Lublinie załamują mnie wiesci,że nic nie robi się dobrego dla ludzi,a tylko "ich batem"i to finansowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...