Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego w weekendy jeżdżą stare autobusy bez klimatyzacji? MPK odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2017 r. o 06:55 Powrót do artykułu
I dla tego w życiu nie przesiądę się do komunikacji. Co prawda mój samochód nie ma 20 lat i nie obawiałbym się że po dłuższym postoju nie ruszy, ale taki tekst jednoznacznie wskazuje gdzie mpk ma pasażerów. I skoro się obawiają o stan techniczny, to może czas aby ITD porobiło przegląd floty mpk ?? Kupili by autobusy nowe a nie bawili się w jakieś busbonusy i inne pierdoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie jest ODPOWIEDZ na postawione pytanie ??? A odpowiedz jest prosta : Koszt eksploatacji starego autobusu jest NIŻSZY jak nowego - i tu cały ambarans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są głupi i roszczeniowi. Kiedyś nie było klimatyzacji i było się zdrowszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bilet miesięczny kosztuje tyle samo mimo że oferta znacznie gorsza niż w ciągu toku szkolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo wczoraj ten złom ze zdjęcia na 8 zostawiał taką chmurę dymu że nie wiem kto w nim podbił przegląd !! To powinno być na złomie a nie wozić ludzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście stare autobusy są w mniejszości i ubywa ich z roku na rok a przybywa fabrycznie nowych lub prawie nowych i co najważniejsze dobrze wyposażonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skansen na kółkach,smród,bród i ubóstwo...miasto flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest już tak zadłużony (ponad 1 200 000 000 zl), że mieszkańcy z miesiąca na miesiąc będą to coraz bardziej odczuwać. To jest już zwiastun. Ratuszowi wydaje się że oszczędzi na komunikacji miejskiej wysyłając do obsługi stare autobusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie prezesa a nie dyrektora, w końcu prezes lubi się chwalić mianem najlepszego przedsiębiorstw komunikacyjnego kraju.Chciałbym zobaczyć jak wyglądają te gorsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam niedawno takim ze zdjęcia na 10. Kierowca co przystanek wychodził i zamykał z przodu klapę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Lublin jest już tak zadłużony (ponad 1 200 000 000 zl), że mieszkańcy z miesiąca na miesiąc będą to coraz bardziej odczuwać. To jest już zwiastun. Ratuszowi wydaje się że oszczędzi na komunikacji miejskiej wysyłając do obsługi stare autobusy.
 A ty dalej płatny pisowski trollu o tym zadłużeniu? daruj sobie bo i tak nikt tego nie łyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu tylko takie jeździły po ulicach i ludzie jakoś żyli, teraz jest ich raptem promil i wielkie halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu tylko takie jeździły po ulicach i ludzie jakoś żyli, teraz jest ich raptem promil i wielkie halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapytam po co w MPK jest trzech prezesów zarabiających ponad 20 tysięcy miesięcznie? Ostatnio został zatrudniony trzeci prezes z taką przyjemną pensyjką, pewnie to, że był radnym nie ma większego znaczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Parę lat temu tylko takie jeździły po ulicach i ludzie jakoś żyli, teraz jest ich raptem promil i wielkie halo
 Przed woją ludzie jeździli też furmankami i jakoś żyli. Nie po to posłuchałem urzędników i przesiadłem się do komfortowej komunikacji miejskiej za 3,20zł aby jeździć dłuzej, ze smierdzącymi ludźmi w autobusie bez klimatyzacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mpk to dla biedoty , normalnym ludziom szkoda czasu i jezdza samochodami . Pomijam watpliwa przyjemnosc jezdzenia ze smierdzacymi ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać, że te nowe autobusy i trolejbusy nie są własnością MPK tylko ZTMu. MPK znane jest w Lublinie jedynie z tego, że mam trzech prezesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot polski wirtschaft. Autobusy z klimą zostawmy sobie na zimę, a w lecie możemy pojeździć zapoceni. Świetna wizytówka dla turystów i ulga dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorących dni to jak na lekarstwo póki co, więcej deszczu i burz niż słońca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupie tłumaczenie, jeśli w szczycie te gruchoty nie są potrzebne to tym bardziej w dni wolne. Najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie ich na złom, ale to też kosztuje, na pewno stać na to mpk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...