Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widocznie zasłużyła na zwolnienie zresztą jest podobno emerytka niech zwolni miejsce młodym a nie klechy mi się zaslania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumofilce chcą lodów. Z COZL chcą zrobić lodziarnię im Sawickiej zawsze niewinnej. A Pani Profesor nie lubi lodów -oto przyczyna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz redaktor uzył stwierdzenia "zwolniono", a Panią profesor wymienił z NAZWISKA. KTO ZWOLNIŁ IMIENNIE PANIĄ PROFESOR I Z JAKIEJ JEST ON PARTII? Co to za mierne dziennikarstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Money.pl w 2012 roku podało, że ogółem koalicja PO-PSL obsadziła swoimi ludźmi prawie 600 spółek skarbu państwa, a z jej nadania pracowało tam blisko 200 tys. urzędników. Zarobki dla politycznych działaczy? Od 4 do 12 tys. złotych. PSL nadal rządzi w większości województw, wspólnie z PO. Obsadza rady miejskie, gminne, zarządy powiatów, decyduje zatem o inwestycjach. PiS zdążyło odwołać 304 kierowników biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w całym kraju. „Dożynki w lutym. Wczoraj odwołanych zostało 230 kierowników Biur Powiatowych ARiMR. 74 – otrzyma decyzję drogą pocztową” – ironizował Janusz Piechociński na Twitterze. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec odcinania PSL od agencji państwowych i spółek skarbu państwa. Jednym z takich miejsc, gdzie PSL ma wpływy, są Lasy Państwowe, z 17 regionalnymi dyrekcjami, ponad 400 nadleśnictwami, a każde z nich z kilkoma- kilkunastoma leśnictwami w całym kraju."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Money.pl w 2012 roku podało, że ogółem koalicja PO-PSL obsadziła swoimi ludźmi prawie 600 spółek skarbu państwa, a z jej nadania pracowało tam blisko 200 tys. urzędników. Zarobki dla politycznych działaczy? Od 4 do 12 tys. złotych. PSL nadal rządzi w większości województw, wspólnie z PO. Obsadza rady miejskie, gminne, zarządy powiatów, decyduje zatem o inwestycjach. PiS zdążyło odwołać 304 kierowników biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w całym kraju. „Dożynki w lutym. Wczoraj odwołanych zostało 230 kierowników Biur Powiatowych ARiMR. 74 – otrzyma decyzję drogą pocztową” – ironizował Janusz Piechociński na Twitterze. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec odcinania PSL od agencji państwowych i spółek skarbu państwa. Jednym z takich miejsc, gdzie PSL ma wpływy, są Lasy Państwowe, z 17 regionalnymi dyrekcjami, ponad 400 nadleśnictwami, a każde z nich z kilkoma- kilkunastoma leśnictwami w całym kraju."
Masz rację,ale obecnie rządząca partia, zdążyła pobić wszelkie rekordy, rządząc raptem  -  3 miesiące, obsadziła swoimi wszelkie stanowiska, wyrzucając na bruk partyjnych inaczej, nie mówiąc o stanowionym na kolanie i pod osłoną nocy prawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno, żeby nie zgrzytalo, jeśli "zwierzchnikiem" doktora medycyny jest chłop od gnoju, komunista z ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchodzącym w niebyt gumofilcom nie da się zamienić COZL na maszynkę do kręcenia lodów a tu czasu mało, grunt usuwa się spod nóg. A tutaka kasiora do wzięcia… ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry fachowiec a zarazem człowiek. Miałem z Panią Profesor do czynienia. Niebawem i tak wróci tylko po wycince zielonych głąbów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dobrze. Dyrektor Starosławska wróci na stanowisko a zielona zaraza dostanie po łapach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należałem do żadnej szujni partyjnej w moim 60 letnim egzystoawaniu na tej ziemi widziałem już wiele chamstwa,cymbalstwa itp w wydaniu licznych w takim okresie tych szujni politycznych ale takiego gówna, szamba,ekstrementów jak to psl to ja nie widziałem jak to ma się rozwijać ten region gdy wyborcy wybierają takie gówno do rządzenia. Pani Profesor nie jest jakąś moją pociotką lub znajomą, znam ją tylko z trzech wizyt oczywiście z problemem zdrowotnym około 3 lat temu, jest to osoba z bardzo fachową wiedzą doświadczeniem pozytywną energią która udziela się również choremu dzięki niej wróciłem do zdrowia, a że medycyna nie zna 100% wyleczeń to też znajdą się tu osoby plujące jadem, a głównie kmiotki psl i ich pomiot, nie ma ludzi nieomylnych każdy popełnia być może jakieś małe błędy ale te w porównaniu z tymi którzy wpadli na pomysł łączenia szpitali i zarzucają Pani Profesor jakieś bzdetne wymysły to jej do pięt nie dorastacie. A tak chciałem zapytać czy tutaj uniwersytet medyczny nie pcha swoich łap po ten łakomy kąsek ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet -trwam nie pomoże .Brawo PSL tyle lat waliła was w rogi. Całe woj.cierpiało bo wszystko dla niej [nie dla chorych]. To ono chciało zrobić prywatny FOLWARK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoim tragikomicznym wpisem wystawia pan opinię tylko sobie, więc te barwne epitety proponuję zachować dla siebie.Czy ktokolwiek kwestionuje kompetencje Pani Profesor jako lekarza? Czy ktokolwiek broni jej leczyć? Ona sama, umykając na zwolnienie lekarskie, potwierdza, że o leczenie tak naprawde nie chodzi. I jeszcze ta żałosna krucjata jakby była pierwszym w historii świata odwołanym dyrektorem. Trochę godności wypadałoby mieć osobie na takim poziomie. I to nie "psl" nazatrudniało kilka setek pracowników w COZL nie mając kontraktu na pozaonkologiczne świadczenia tylko Pani Profesor. I nie są to bzdetne wymysły, panie wylewający szambo na wszystkich, którzy mają odmienne zdanie. Wiek pan już ma dość zaawansowany, ale  elementarnej kultury ani za grosz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Starosławska niech już pomyśli o emeryturze i da szanse młodym, by nie musieli szukać pracy za granicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra znajoma wiceminister finansów w rządzie PO-PSL, która była odpowiedzialna za przygotowanie loterii paragonowej, wygrała główną nagrodę - opla insignię wartego prawie 90 tysięcy złotych. „Szansa wynosiła jak 1:56 000 000” - napisał na swoim profilu na Facebooku Artur Sokołowski, radny z Częstochowy, który nagłośnił sprawę w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościowi co tak chwali kompetencje i "ciepło" p.Profesor to życzę żeby parę miesięcy popracował pod tą kobietą z piekła rodem a zobaczy czy to "kmiotki z psl" piszą krytycznie o niej. Dla mnie ktoś kto w połowie roku otwiera 8 nowych nieonkologicznych oddziałów nie mając dla nich kontraktów pokazuje, że zna się na zarządzaniu i finansowaniu szpitali jak kura na pieprzu. Ludzie tam ciężko pracują na jej wystawne imprezy, prezenty dla oficjeli, całe klany znajomków pozatrudniane.... Mało? Zniszczyła tę onkologię, bo jej długi ktoś będzie musiał oddać i nie będzie to biskup Cisło. A jak się PiS przypatrzy jej przyjaźni z Kopaczową, na którą się ciągle powoływała, to kto wie czy całych 200 milionów na rozbudowe województwo nie będzie musiało zwrócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doigrała sie KRÓLOWA!!!!!!!! to co ona wyprawiala ze swoimi podwladnymi i pacjentami wołało o pomste do nieba!!! straszna kobieta,nieuczciwa,zarozumiala,chamska! kazdy kto mial choc raz z nia do czynienia a nie byl PROTEGOWANYM potwierdzi moje slowa!!! a i ci protegowani ktorzy mieli z nia do czynienia bardzo by sie zdziwili gdyby slyszeli co mowi za ich plecami i jak ich okresla!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoim tragikomicznym wpisem wystawia pan opinię tylko sobie, więc te barwne epitety proponuję zachować dla siebie.Czy ktokolwiek kwestionuje kompetencje Pani Profesor jako lekarza? Czy ktokolwiek broni jej leczyć? Ona sama, umykając na zwolnienie lekarskie, potwierdza, że o leczenie tak naprawde nie chodzi. I jeszcze ta żałosna krucjata jakby była pierwszym w historii świata odwołanym dyrektorem. Trochę godności wypadałoby mieć osobie na takim poziomie. I to nie "psl" nazatrudniało kilka setek pracowników w COZL nie mając kontraktu na pozaonkologiczne świadczenia tylko Pani Profesor. I nie są to bzdetne wymysły, panie wylewający szambo na wszystkich, którzy mają odmienne zdanie. Wiek pan już ma dość zaawansowany, ale  elementarnej kultury ani za grosz.
Zrób audyt ilu nierobów POzatrudniała Partia Oszustwa i Malwersacji razem z zieloną zgnilizną w Urzędzie Marszałkowskim, w biurach, sPOłkach, agencjach czy nawet biorąc POwiązania z systemem pierdzistołków ratuszowego Krzysztofa Owada. Ile tych biurw pasożytujących na publicznym groszu POzatrudniała ta zaraza od 2007 roku (początek koalicji PO-PSL w samorządzie województwa). Mam POstulat: jeśli wywalać pielęgniarki i lekarzy (ratujących od śmierci ogromne rzesze pacjentów) z COZL - to może równoległe POzbawić stolców wszystkie pozatrudniane tam od 2007 roku POsożyty urzędnicze. Ot, co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...