Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni wolne i święta w 2019 roku. Co zrobić żeby mieć 16-dniowy długi weekend?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2018 r. o 06:35 Powrót do artykułu
No i ? A tak jęczycie, że gospodarka się zawali, ile to strat jak ktoś chce jeden dzień wolny. HiPOkryci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupiś gościu. Jak but. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy powinni skorzystać z tych rad i sobie odpoczywać. Zamknąć na 16 dni elektrownie, banki, sklepy, szkoły i leżeć na trawie. Ale widzę, że artykuł jest skierowany jedynie do urzędników, których nieobecność i tak niczego nie zmienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plus te święta które zafunduje rząd, który i w tym roku zdąrzył mnie skubnąć na wypłacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z mężem też będziemy mieć dłuższy weekend majowy. Z tej wspaniałej okazji przedłużenia sobie fantastycznego urlopu majowego, nie omieszkaliśmy nie skorzystać. Piękny pokój w Hotelu Lubicz w fantastycznej Ustce już zarezerwowany i pakiet do Wellness&Spa już wykupiony. Już się nie mogę doczekać tych wspaniałych zabiegów, masaży, etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...