Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najłatwiejszy sposób na zarobek: oskarżyć księdza o molestowanie. Najlepiej takiego, co już nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego można oskarżyć o wszystko, jeśli nie ma prawomocnego wyroku to nie ma o czym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie nareszcie z tą kampanią niszczenia naszego Kościoła Katolickiego. Dobrze wiemy, o co naprawdę chodzi. I niech się wam nie wydaje, że go zniszczycie. A poza tym, czy to PSL za tym stoi? Jeśli tak, to wieś szybko powie mu bye bye. I ja też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarna mafia to największa choroba naszej Polski, politycy i pedofile w sutannach dbają, by szeroki strumień naszych podatków wpływał im do kieszeni... ale to już się kończy, ten kwik świń przed oderwaniem od koryta to potwierdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......moje dzieci kochają chodzić na religie i na zajęcia w naszej parafii. Ksiądz nieraz w srodku nocy prowadzi je do domu aby się nie baly jak to na wsi, gdzie władza nie zadba o sowietlenie. Dwa razy przez te braki struktury wiejskiej musiały nocować na plebanii i nic się nie stało. Nigdy głodne do domu nie przyjdą a córka na urodziny dostała rower od rady parafialnej! Czy Tusk albo PO dalo nam cos nigdy nic! Ja tego nie czytam bo tylko polskie sprawy mnie interesują ale jak zadzwonil ksiądz to mowie do corki wlacz mi ten internet i widze oczernianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu polityków, naucżycieli, trenerów molestowało nieletnich. Tego nikt nie sprawdzi, bo ? Dlaczego nie ma pomysłu na opracowanie całościowego raportu w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi chłop 30 letni i mówi że go molestowal ksiądz a gdzie był wcześniej zapomniał? A gdzie rodzice? Doradców od zarobku cała masa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że umiałas urodzic dzieci ale nie umiesz im zapewnić godnego życia kiedy wola być piza domem i jesteś tupem beznadziejnej matki Polki która umie się tylko rozmnażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwa kasa:) a czemu nikomu nie przeszkadzają np. "rajskie noce"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na listach KE opozycjoniści razem z komunistami? Nic nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedofile pedofile!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami o sobie ,sobie policzom ile tego było,kiedy ,kto,oczywiście jak zechcom ,mam tylko pogarde dla takiego państwa wyznaniowego .i żeby tylko rowerzysta biedroń mówił o odpowiedzialności ?wstyd i hanba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...