Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do Lublina wprowadza się kolejna duża firma

Utworzony przez Inwestor, 6 maja 2008 r. o 02:23 Powrót do artykułu
Polecam Niecala 3 - wspaniala duza kamiennica w samym centrum a jednoczesnie troszke ciszej - w okol pelno instutucji i uczelni, urzedy, stare misto i wszystkie restauracje i hotele - trzebaby ja tylko wyremontowac i bylalby przepiekna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś widział te wcześniejsze duże firmy?w łodzi np jedna firma zatrudnia 1-2 tys ludzi i to jest duzy zakład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat Łódź to miasto brzydkie i jak na jego ilość mieszkańców najgorsze w Polsce !!! tam jest bida i syf !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy ktoś może mi podać numer telefonu do oddziału firmy zajmującego się wspomnianą w artykule rekrutacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenoszą do nas, bo liczą na frajerów za 1000 - 1200 netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA STARÓWCE TYLE KAMIENNIC SIE WALI, NIE MA INWESTORÓW BO KOLEJNE NIEUDOLNE TYPY RZĄDZĄCE TYM MIASTEM NIE MIAŁY KONCEPCJI CO ZROBIĆ ZE STARÓWKĄ, NIE MA KAMIENNIC DO WYNAJĘCIA?? BO PEWENIE PÓŁ STARÓWKI GDZIE NIE MIESZKAJĄ PIJAKCZI I BIEDNE RODZINY, ZAJELI BARONOWIE W SUKIENKACHI, MAJĄĆ PRAWA WŁASNOŚCI TRZYMAJĄ NA NICH ŁAPY!!!TO MIASTO NIE MA INWESTORÓW I INWESTYCJI A JAK SIE JACYŚ POJAWIAJĄ TO NIE POTRAFI ICH PRZYJĄC, NORMALNIE WIEŚ I DZIADOWSTWO DO KWADRATU!!BYŁEM W WEEKEND W RZESZWIE I JESTEM PEŁEN PODZIWU JAK PIĘKNA JEST STARÓWKA RZESZOWSKA O WIELE MNIJESZA OD LUBELSKIEJ, AŻ SIĘ CHCE TAM SPĘDZAĆ CZAS Z RODZINA!!JAK TO MIASTO POSZŁO DO PRZODU TO AŻ DECH W PIERSIACH ZAPIERA...NATO MIAST LUBLIN TO TAKA WIEŚ, NIE OBRAŻAJĄC WSI,ŻE STRACH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazdrośniku, nie jesteś z Lublina widac od razu zakompleksieńcze. Hahaha Starówka Rzeszowska, no nie mogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzzz napisał:
Przenoszą do nas, bo liczą na frajerów za 1000 - 1200 netto.
ZArobki napewno beda wieksze niz piszesz oczywiscie dla osob o odpowiednich kwalifikacjach biorac pod uwage twoje wspaniale slownictwo moglbys u nas kozy pasc za 1000 brutto, a to masz wyuczone z domu nieprawdaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Łódź to totalny syf i bida. Nie ma jej nawet co porównywać z Lublinem. Niestety leży w centrum Polski i dlatego ma tylu Inwestorów. Jeśli chodzi o Polskę Wschodnią to ciężko będzie znaleźć większych Inwestorów, ponieważ bardziej im się opłaca budować zakłady obsługujące wschodnią Europę, za naszą wschodnią granicą. W Polsce natomiast już mają zakłady w poblizu zachodniej granicy i one zaopatrują zachodnią Europę. Lublin jest skazany jedynie na supermarkety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to dobre miejsce do życia , Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niechcesz zarabiać 1000-1200zł, to zapraszam do Cersanitu tam dostaniesz prawie 2 tys. na ręke albo nawet ciut więcej. Jedynym mankamentem jest że zeby zarobić to musisz tu ostro robić. I co najlepsze przyjmą każda ilość chętnych tak potrzebują pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na posady mogą liczyć nie tylko ludzie z wykształceniem ekonomicznym, ale też księgowi i studenci. co za baran to pisal a ksiegowi to niby jakie wyksztalcenie maja miec?? ogrodnicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...