Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do radiowozu podjechał przerażony mężczyzna. Policjanci ruszyli na pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2018 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Dobra robota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik postawić funkcjonariuszom drogówki. Kaczyńsaki powinien juz zaklepać miejsce na Krakowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sądowy finał sprawy. Jechał z chorym dzieckiem za uprzywilejowanym radiowozem. Na przejściu potrącił pieszego. Pieszy zginął na miejscu". Zawsze w takich przypadkach zastanawiam się, czy kiedyś nie przeczytam w gazecie nagłówka podobnej treści?. Co na to wtedy powiedzą bohaterscy policjanci i dyżurny?. Czy w takich przypadkach nie było by zgodnie z prawem i przede wszystkim bezpieczniej dla pozostałych uczestników ruchu, gdyby ojciec z chorym dzieckiem przesiedli się do radiowozu?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nobla im za to. Cóż to za sensacja? Taka ich praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łaski nie zrobili, za to dostają pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Łaski nie zrobili, za to dostają pieniądze " człowieku jesteś burak i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ich praca,nie zrobili nic niezwykłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew malkontentów ja bym drogówce pomnik postawił. Już choćby za to, że policjanci muszą na co dzień oglądać na własne oczy skutki brawury drogowych bandytów i bandziorków, uganiać się za nimi po polach i wertepach. A może pomstujący na policję sami by pobyli choć trochę policją i na własnej skórze popróbowaliby uroków bycia drogowym gliną? Może wtedy zmieniliby punkt widzenia. A dla panów policjantów szacunek. Zdrowia dla dzieciaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież pomoc ludziom to obowiązek stosunku pracy krawężników, więc z jakiego powodu ich wychwalacie? Sprzątaczka ma umyć kibel, a krawężniki mają służyć kierowcom. Tak - służyć, przecież praca w policji to służba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pomnik im postawmy? Taka moda teraz. Przecież Policja to służba dla ludzi a nie przeciw ludziom jak to na odprawach malują komendanci. Dla nich statystyki i wpływy do budżetu a dla ludzi Policja. Policja to służba ludziom! I koniec kropka. Za co chwalić? Chyba tylko za to, że poświęcili swój cenny czas na niesienie pomocy zamiast kamuflaż w krzakach i suszenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie miałem czasu prosić drogówkę o pomoc. Tylko jechałem dość szybko do pogotowia. Policjanci zobaczywszy pędzącego Forda , na sygnałach ruszyli w pogoń. Przy pogotowiu, wypadłem z samochodu z dzieckiem na rękach i zostawiwszy otwarte drzwi i kluczyk w stacyjce, oddałem córkę lekarzowi. Policjanci przypilnowali samochodu i nie mieli zbędnych pytań. Dlatego złego słowa nie mogę powiedzieć o naszych stróżach. Tylko podziękować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcielibyście spotkać tego patrolu na ulicy-nie mają litości dla ludzi,wyrabiają normy mandatowe dla swojego naczelnika aż nadto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...