Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wystarczy sprawdzic kto wynajął tablice na których zostały umieszczone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujący lubelski PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to pytanie Żuk nie odpowiedział. Podpis jest czyli jest pro-emigrancki. Niech jakiś dziennikarz wkońcu zada to pytanie prezydentowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to była ogólnopolska akcja PiSu straszenia uchodźcami na dwa dni przed wyborami !!! Sławetny spot w telewizji, a lokalnie takie bilbordy. Strzelili sobie chłopaki w kolano więc nic dziwnego, że nie chcą się teraz przyznać. Bilbordy pewnie wykupili na jakiegoś słupa, który wszystkiemu zaprzeczy. Ale wystarczy poczekać i zobaczyć w której spółce dostanie ciepłą posadkę, on albo jego rodzinka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co niby pytać prezydenta? Z tego co wiem, Żuk nie ściągnął do Lublina żadnego imigranta(nie jest to nawet jego kompetencją). Za to PiS-owski rząd? Z tego co wiem ściąga do Polski dużo więcej imigrantów niż ekipa PO/PSL, mimo iż rzekomo jest temu przeciwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nczas.com/2018/09/29/to-juz-pewne-pis-zdradzil-masowo-i-po-cichu-sciaga-imigrantow-chodzi-o-ratowanie-zbankrutowanego-zus-u/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle kłamią i straszą. Niby PO to złodzieje a ile z nich zostało za kradzież skazanych ? Bo mi się wydaje że póki co to tylko M.M. ma dwa wyroki za kłamanie. Hipokryzja. Wmówili ludziom że są jedynymi katolikami i Polakami, a reszta to zdrajcy. Obudźcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://wolnosc24.pl/2018/07/26/imigrant-pis-planuje-wydac-miliardy-na-sciaganie-imigrantow-z-azji-rzad-zafunduje-nam-multi-kulti/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to pytanie Żuk nie odpowiedział. Podpis jest czyli jest pro-emigrancki. Niech jakiś dziennikarz wkońcu zada to pytanie prezydentowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzą, że nie mają w uczciwej potyczce żadnych szans z Żukiem, to próbują opluć i obrzucić błotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to był plakat Żuczyska ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to pytanie Żuk nie odpowiedział. Podpis jest czyli jest pro-emigrancki. Niech jakiś dziennikarz wkońcu zada to pytanie prezydentowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew od samego początku prowadził brudną kampanię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://superbiz.se.pl/wiadomosci/rzad-pis-sciagnal-do-polski-cwierc-miliona-imigrantow-i-chce-sciagac-kolejnych-aa-VAwX-j3qL-NffT.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto miał zyskać na tych prymitywnych instynktach??? Insekty z pis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu prokuratura w Zamościu? To już w Lublinie  prokuratury nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pokazywanie agresywnych murzynów, którzy niszczą policyjny radiowóz to jest nawoływanie do nienawiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda, że prawda boli? W UE są już kraje, gdzie cenzuruje się fakty. Skoro nikt nie weryfikuje ekonomicznych emigrantów, to trzeba przygotować naród, by nie był zaskoczony jak para polska we Włoszech. Tam nie było takich bilbordów, to nie wiedzieli, że dzięki uchodźcom w nocy nie soaceruje się wzdłuż plaży. Przepraszam, ale ja mam w du... wasze odczucia. Ja chcę bezpiecznie przejść w nocy przez MOJE miasto. A nie chować się w domu jakby była godzina policyjna. Który z lemingów przeprosił zgwałvoną kobietę i skatowanego mężczyznę za to, że kazali im kochać "uchodźców"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda, że prawda boli? W UE są już kraje, gdzie cenzuruje się fakty. Skoro nikt nie weryfikuje ekonomicznych emigrantów, to trzeba przygotować naród, by nie był zaskoczony jak para polska we Włoszech. Tam nie było takich bilbordów, to nie wiedzieli, że dzięki uchodźcom w nocy nie soaceruje się wzdłuż plaży. Przepraszam, ale ja mam w du... wasze odczucia. Ja chcę bezpiecznie przejść w nocy przez MOJE miasto. A nie chować się w domu jakby była godzina policyjna. Który z lemingów przeprosił zgwałvoną kobietę i skatowanego mężczyznę za to, że kazali im kochać "uchodźców"?
 Jesteś głupi jak but. Wyłącz czasem reżimową propagandową telewizję, to się dowiesz, że w Polsce też kobiety są bite, gwałcone i mordowane. I to nie przez uchodźców w nocy, ale w biały dzień, przez prawdziwych i jedynych Polaków katolików. Uwierzyłbyś? Pewnie nie, bo masz móżdżek wielkości orzecha włoskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niezależni" (cztaj na telefon na PO) sędziowie nie pozwolą, by Płatni Oszuści odpowiedzieli za złodziejstwo swych rządów. Każdy wie, że jedynie wykażą ich "nierozwagę" jakby doszło do procesu. Aby tych oszustów i złodziei sprawiedliwie osądzić, trzeba w kolejnych wyborach dać głos na PiS, by miał bezwzględną większość. Polacy o tym wiedzą. Szczerze cieszy mnie wygrana PO włodarzy w miastach wojewódkich. Już Trzaskowski pokazał, gdzie ma obietnice wyborrcze. Tak trzymać Partio Oszustów, a przerypiecie w wyborach. Na mnie straszenie PiSem nie działa jak kiedyś. Ja cieszę się, że wreszcie nie ma podwyżek (paliwo, spożywka, bilety) i ucinania ludziom wsparcia (zasiłek pogrzebowy -2000zł, zasiłek dla bezronotnych -6mcy, obniżenie zasiłku dla bezrobotnych -wmawiano podwyżkę w mediach?!, odbieranie dzieci rodzicom ze względu na ubóstwo, okradzenie Polaków z ich kont OFE na 167.000.000.000 bez wyrażonej zgody na piśmie?...itd.) tak jak za czasów Zielonej Wyspy. Polacy tego nie zapomnieli Rudemu. W Niemczech my emigranci wiemy dlaczego zostaliśmy rozdzieleni od swych rodzin. Tutaj wszyscy wiedzą kim są złodzieje. Przypomnijcie sobie kto ryczał, gdy chciano podnieść o marne 100zł... o marne 25€?!... pensję Polakom. Którzy to politycy ryczeli, że runie gospodarka? Ostatnio podniesiono znacznie więcej. I jak? Runęła gospodarka? Durne lemingi, żyjący z wyzysku rodaków. To im gra. Ale my wrócimy, bo powoli w Niemczech życie staje się coraz droższe. Oczywiście dzięki emigrantom. Im państwo wykupuje mieszkania do darmowego zamieszkania. A my obecnie płacimy za pokój tyle co kiedyś za całe trzypokojowe mieszkanie?! Ceny na żywność? W Polsce lemingi srały po nogach jak im masło zdrożało?! Kto je masło. W Niemczech KAŻDY produkt podrożał od min. 20cent do max. 60cent. Rok temu benzyna była tańsza o 20centów. Obecnie kosztuje 1,60€/l. Widać przy Merkel pozostała ZŁA KONIUNKTURA. Dlatego przerypała w wyborach w Bawarii i Hesji. Swoją drogą u nas też wybory samorządowe powinny odbywać się w różnych terminach na każde województwo. Od razu odsiewałoby się Złodziei i Oszustów. A tak 5 lat i PłatnimOszuści mają ludzi w du... Trzaskowski już to zaprezentował. Miała być bezpłatna komunikacja, a będzie podwyżka za bilety. Gratuluję lemingom rezygnacjinz rozbudowy metra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...