Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do wygrania jest 50 milionów! (wideo)

Utworzony przez Janek z działek, 29 lipca 2008 r. o 05:19 Powrót do artykułu
Dlaczego Pan od tarota nie wytypuje sobie liczb i nie zgarnie kasy ? , poza tym od kiedy to Zielona Gora leży w Północno zachodniej czesci kraju? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgarnie ją kobieta z północno-zachodniej Polski." - yyyy - ludzie, który my mamy wiek..... 17 ??? Sorki, ale śmieszą mnie takie hipki zapatrzone w karty i wierzące w coś takiego. Jak łatwo mózg ludzki można manipulować... Gdyby rzeczywiście nikt nie wygrał tym razem to nie będzie przepowiednia, tylko przypadek. Polska kraj wierzący, zabobonny, ale bez przesady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek z działek napisał:
.... poza tym od kiedy to Zielona Góra leży w Północno zachodniej cześci kraju? .
...bo tak powiedziały mu karty ---> Widocznie TAROT mu się rozregulował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Normalnie średniowiecze i ciemnogród czy coś takiego. Myślałem, że DW to nie SuperExpres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co powie jak ktoś dziś trafi 6... Że tarot kłamie???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kolo jest w błędzie, dzisiaj zgarniam 35mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona Góra leży 12 kilometrów od Stargardu Szczecińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Ciekawe co powie jak ktoś dziś trafi 6... Że tarot kłamie???!!!
Powie że ktoś mu podmienił talię kart- Mongoł jeden. Szkoda że nie postawił sam tarota jakie maja paść liczby- wtedy by dopiero sie zbłaźnił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Powie że ktoś mu podmienił talię kart- Mongoł jeden. Szkoda że nie postawił sam tarota jakie maja paść liczby- wtedy by dopiero sie zbłaźnił
Nie wiem co powie- muszę najpierw postawić tarota to ci powiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zXC napisał:
Zielona Góra leży 12 kilometrów od Stargardu Szczecińskiego
Jasne , Białystok również , tam tez padła wygrana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i się gość zbłaźnił. Ale jeszcze bardziej zbłaźnił się Dziennik - czemu promujecie ciemnogród??? Powinniście promować rozsądek, myślenie, naukę, a nie takich oszołomów!!! Co z was za dziennikarze!. Chyba prezentujecie taki poziom jak pan od tarota......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tarocisto twa kariera skończona i nie kłam juz tymi kartami nikogo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno znajdzie jakieś wytłumaczenie. Może jakaś żyła wodna... Zła aura... hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...