Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Fryzjer Lublin

Utworzony przez klientka, 27 grudnia 2012 r. o 18:55
Tak, tak od razu widać że to NIE reklama.... w Lublinie już widzieliśmy takie "ekskluzywne salony" które z pompą się otwierały i z jeszcze większym hukiem zamykły....   życze wiele sukcesów zawodowych i zadowolonych klientów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Łukasza z El Lamis na Zana. Maluje świetnie! Mimo, że mam długie i dość ciężkie w pielęgnacji włosy, dał radę i z rudych zrobił mi piękny jasny blond w niecałe 3-4 godziny! Byłam już tam dwa razy i naprawdę polecam!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym poleciła Salon Beyonce. Usługi są bardzo dobre jakościowo, dużo moich kolezanek potwierdza tą opinie, a ostatnio przekonałam się o tym sama. Panie, które tam pracują są bardzo miłe i profesjonalne i podoba mi sie to, że nie narzucają swojego zdania, ale próbują doradzić co na głowie będzie wyglądalo fajnie a co nie. Fajnie bo mają tam również kosmetykę, więc chodzę już w jedno miejsce i do fryzjera i do kosmetyczki.
Byłam w salonie Beyonce gdzy pojawiał się grupon - 20 zł za mycie i strzyżenie. Zważywszy na cenę usługi bardzo bałam sie efektu, ale na szczęście wszysko było ok. Byłam tam tylko raz, to chyba trochę za mało, żeby polecać. W każdym razie byłam zadowolona po wizycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem na gruponie NIGDY nie wart lepiej poszukacj jakiejś promocji bez grupona
Najgorszy salon w jakim byłam.Miesiąc temu złapałam się na super promocje na stronie, niestety bardzo się rozczarowałąm. W salonie było zimno i podczas depilacji cała się trzęsłam, na dodatek kosmetyczka przecholowła z podgrzewaniem wosku i mnie poparzyła.Usługa fryzjrska na poziomie zerowym! Fryzjrka aczeła strzępićmoje włosy i w trakcie strzyżenia podziękowałam za dalsze ekperymenty na mojej głowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam salon La Visage na ul. Przy stawie 2 w Lublinie, Panie tam pracujące naprawde znają sie na rzeczy dla każdego cos wymyśla i doradza fajnego takze warto, byłam już w róznych salonach ale dopiero w La Visage dostałam odpowiednie porady jakimi kosmetykami pielęgnować włosy i to sie naprawde sprawdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając tu różne posty to co do Betz to jest tam drogo a usługi na takim samym poziomie jak w niektórych innych salonach więc szału nie ma wybiore sie do La Visage bo tez juz słyszałam o tym salonie jest taniej niż w Betz a dwie Panie tam pracujące podobno fajnie strzygą i farbują włosy, dowiem sie jak sprawdze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając tu różne posty to co do Betz to jest tam drogo a usługi na takim samym poziomie jak w niektórych innych salonach więc szału nie ma wybiore sie do La Visage bo tez juz słyszałam o tym salonie jest taniej niż w Betz a dwie Panie tam pracujące podobno fajnie strzygą i farbują włosy, dowiem sie jak sprawdze
Jeżeli 60 zł. za strzyżenie to dla ciebie dużo to ile ty musisz zarabiać? Haha. Sorry, ale cieszę się, że właśnie takie miejsca oddzielają mnie od ludzi myślących tak jak ty. Poza tym ceny usług są tam bardzo niskie. Byłam zdziwiona podczas pierwszej wizyty, że zapłaciłam tak niewiele. Wiesz co składa się na cenę? Widzę, że nie. Nie powinnaś się zatem wypowiadać. Czuję tutaj wypowiedź pracownika lub właściciela tego La coś tam. Nie dam powiedzieć złego słowa na salon chłopaków. Znajdź mi w Lublinie ładniejsze wnętrze. Co do poziomu to też jest bardzo wysoki. Poczytajcie sobie inne opinie. Dziewczyny w Betz były szkolone przez samego Andrzeja z ostrego cięcia. Zresztą podsumowując cię powiem tak. Nic nie warta jest opinia osoby, dla której 60 zł. za strzyżenie to dużo. To tak jak byś krytykowała sukienkę CHANEL używając argumentów, że jest wykonana z tej samej tkaniny co inne tańsze, a przede wszystkim nie markowe.  Na przyszłość wypowiadaj się o salonach typu ( U BEATY ) w osiedlowych uliczkach, bo to twój poziom. Ludzie jak mnie wkurzają tacy ludzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając tu różne posty to co do Betz to jest tam drogo a usługi na takim samym poziomie jak w niektórych innych salonach więc szału nie ma wybiore sie do La Visage bo tez juz słyszałam o tym salonie jest taniej niż w Betz a dwie Panie tam pracujące podobno fajnie strzygą i farbują włosy, dowiem sie jak sprawdze
Jeżeli 60 zł. za strzyżenie to dla ciebie dużo to ile ty musisz zarabiać? Haha. Sorry, ale cieszę się, że właśnie takie miejsca oddzielają mnie od ludzi myślących tak jak ty. Poza tym ceny usług są tam bardzo niskie. Byłam zdziwiona podczas pierwszej wizyty, że zapłaciłam tak niewiele. Wiesz co składa się na cenę? Widzę, że nie. Nie powinnaś się zatem wypowiadać. Czuję tutaj wypowiedź pracownika lub właściciela tego La coś tam. Nie dam powiedzieć złego słowa na salon chłopaków. Znajdź mi w Lublinie ładniejsze wnętrze. Co do poziomu to też jest bardzo wysoki. Poczytajcie sobie inne opinie. Dziewczyny w Betz były szkolone przez samego Andrzeja z ostrego cięcia. Zresztą podsumowując cię powiem tak. Nic nie warta jest opinia osoby, dla której 60 zł. za strzyżenie to dużo. To tak jak byś krytykowała sukienkę CHANEL używając argumentów, że jest wykonana z tej samej tkaniny co inne tańsze, a przede wszystkim nie markowe.  Na przyszłość wypowiadaj się o salonach typu ( U BEATY ) w osiedlowych uliczkach, bo to twój poziom. Ludzie jak mnie wkurzają tacy ludzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam salon Hair&Beauty na Nowowiejskiego 6 ( osiedle naprzeciwko Orfeusza na Czechowie) Profesjonalne podejście w spokojnej miłej atmosferze.  Panią Anię- polecam wszystkim dziewczynom które potrzebują zmienić fryzurę :) Supe
Z tego co kojarzę to pani Ania pracuje teraz w studio styliacji fryzur Betz w centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Panią Jole z Mafii Piękna ktora z kiklu pioreczek wyczarowala mojej kolezance burze wlosow/strzyzeniem i malowaniem, jakies refleksy/ poprostu bomba i niemoge sie juz doczekac soboty bo ide do niej :-) napisze po wizycie opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie z kolei bezkonkurencyjne było Studio Modnej Fryzury na ul.Okopowej, tam, gdzie jest Sanitas i parking podziemny. Korzystałam z usług p. Wioli, niestety, odeszła stamtąd gdzieś w okolicach lata i jestem w totalnej rozpaczy, miała mnie czesać do ślubu, ślub się zbliża i mam straszny kłopot. Może ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje ?
hej Wiola jest teraz w La Visage na ul. Przy stawie 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli 60 zł. za strzyżenie to dla ciebie dużo to ile ty musisz zarabiać? Haha. Sorry, ale cieszę się, że właśnie takie miejsca oddzielają mnie od ludzi myślących tak jak ty. Poza tym ceny usług są tam bardzo niskie. Byłam zdziwiona podczas pierwszej wizyty, że zapłaciłam tak niewiele. Wiesz co składa się na cenę? Widzę, że nie. Nie powinnaś się zatem wypowiadać. Czuję tutaj wypowiedź pracownika lub właściciela tego La coś tam. Nie dam powiedzieć złego słowa na salon chłopaków. Znajdź mi w Lublinie ładniejsze wnętrze. Co do poziomu to też jest bardzo wysoki. Poczytajcie sobie inne opinie. Dziewczyny w Betz były szkolone przez samego Andrzeja z ostrego cięcia. Zresztą podsumowując cię powiem tak. Nic nie warta jest opinia osoby, dla której 60 zł. za strzyżenie to dużo. To tak jak byś krytykowała sukienkę CHANEL używając argumentów, że jest wykonana z tej samej tkaniny co inne tańsze, a przede wszystkim nie markowe.  Na przyszłość wypowiadaj się o salonach typu ( U BEATY ) w osiedlowych uliczkach, bo to twój poziom. Ludzie jak mnie wkurzają tacy ludzie!!!!
Nie wkurzaj sie bo nie ma  powodu, po prostu dla niektórych może i rzeczywiście jest za drogo, kazdy zwraca uwage na co innego pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Jeśli szukacie dobrego a raczej świetnego salonu fryzjersko kosmetycznego to szczerze polecam salon Invidia na ul. Jutrzenki w Lublinie. Miła i fachowa kadra, te dziewczyny wiedza co robią i kochają swoja pracę. Zawsze chętnie wysłuchają i doradzą, przez proces zmian przejście z nimi jest prawdziwą przyjemnością. Szczególnie polecam Panią Anię fryjerkę z tego salonu, która czesała mnie m.in do ślubu i mimo iż dość mgliście wyjaśniłam jej jakiej fryzury oczekuję idealnie trafiła w moje oczekiwania- a nie łatwo mnie zadowolić w tej kwestii jako klienta. NAtomiast w kosmetyce nieocenionym fachowcem jest Pani Anetka - jakie ona potrafi robić cuda z paznokciami i makijażem- magia!!! Dziewczyny mają również wszystkie nowinki kosmetyczno-fryzjerskie. Serdecznie polecam !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
La Visage jest pięknym salonem. Fryzjerki dobre i bardzo dobre odchodzą stamtąd po 12 m-cach. Te, które zostały są cienkie i - niestety - po prostu tępe, bo kompletnie nie rozumieją haseł: "tu skrócić", "tył dłuższy", "skrócić dwa centymetry". Niby wiem, że nie od każdego można zbyt dużo wymagać, ale ja chcę wyglądać ładnie, a nie oszpecona w ładnym salonie. Nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy fryzjer jaki tylko moze byc w Lublinie, to wczesniej wymieniany Salon Gabriela na Ul Kunickiego, zaraz przy Abramowickiej. Czarnowlosa pani, chyba wlascicielka tego przybytku spalila mi doszczetnie wlosy, tak ze potem mialam rany na czole! Juz prawie poltora roku wlosy mi sie regeneruja i nie widac zbytniej poprawy... Ta pani powinna odbywac kare ciezkiego wiezienia w Rosji ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Montownia Fryzur w galeii zone, a tam Piotr Oszust.W marcu miną 3 lata odkąd do Piotra chodzę, wcześniej w Akademii Piękna, przy placu Dworcowym.Raz "zdradziłam" i więcej tego nie uczynię. Cena może dość wysoka, jednak poczucie komfortu-nieocenione.Dodam, że Piotr współpracuje od la ze znaną w Lublinie, i nie tylko wybitną wizażystką Moniką Butryn-para doskonała.
Pozerzy nic poza tym. Co do Pana Piotra to jest ok, ale reszta fryzjerów tam to totalna porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,przerobiłem wielu fryzjerów i zaden nie byl wstanie sprostać moim wymaganiom,albo strzygli za krotko albo po strzyzeniu wlosy wogole sie nie ukladaly i po pewnym czasie stwierdzilem ze najlepsza opcja dla mnie bedzie zakup maszynki i strzyzenie sie przy lusterku na jedna dlugosc.stwierdzilem ze raczej nie znajde fryzjera "fryzjera" anie pseudo -fryzjerów,ale byłem w błędzie .znalezlem nie pozorny salon "Agnes" na ulicy daszyńskiego w lublinie i mialem przejsc obok niego ale wszedlem i juz na wejsciu przywitala mnie mila atmosfera panujaca w srodku jak i profesjonalne podejscie do klienta.zapisaalem sie na strzyzenie na nastepny dzien do Pani Kasi. OD tamtego dnia pozegnalem maszynke i przynajmniej co dwa tygodnie jestem bywalcem tamtejszego salonu. BARDZO GORACO POLECAM ....UWIERZCIE WARTO !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Betz wydaje się być najbardziej profesjonalny i nowoczesny, ale rzeczywiście nie należy do najtańszych. Jak zawsze coś za coś. To co mi się tam podoba to wystrój i fajna sympatyczna atmosfera. Jeśli chodzi o samo cięci to również ok. Jeśli chodzi o La Visage to już bardzo dawno tam nie byłam. Moim typem pozostaje chyba jednak betz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Betz wydaje się być najbardziej profesjonalny i nowoczesny, ale rzeczywiście nie należy do najtańszych. Jak zawsze coś za coś. To co mi się tam podoba to wystrój i fajna sympatyczna atmosfera. Jeśli chodzi o samo cięci to również ok. Jeśli chodzi o La Visage to już bardzo dawno tam nie byłam. Moim typem pozostaje chyba jednak betz
Ja chyba w tym tygodniu sprawdzę to La Visage. Często przechodzę obok niego, ale do tej pory ciężko mi się było przekonać, że salon mający tak widoczny błąd w nazwie (Visage - rodzaj męski, więc żadne la tylko LE) może być profesjonalny. No ale niestety szukam teraz czegoś tańszego. Pod koniec tygodnia podzielę się jakąś opinią. Mam nadzieję, że pozytywną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej Wiola jest teraz w La Visage na ul. Przy stawie 2
dziewczyny Wiola pracuje w Studiu Betz na al. racławickich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...