Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doda i Mattafix zaśpiewają dla studentów

Utworzony przez zawiedziony, 14 kwietnia 2008 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Wszystko pieknie i ladnie ale KULT-u to juz od roku w LBn-nie nie bylo ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jaa, doda, kult.............. W olsztynie był WESTBAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!!!! Doda w Lbn to "świetny" pomysł na majówke!! widać jak Lublin się wyrabia i dąży do tego żeby stać się Europejską Stolicą Kultury 2016!!!masakra! a tegoroczne Juwenalia Lubelskie muszą zmienić nazwę na Lubelskie Dni Kiczu Studenckiego albo Kiczonalia!oprócz Big Cyca, Piersi i koncertu reggae to bedzie jak zwykle Hey, Ira, Coma. A Kult to nie przesadzajcie - jest co roku w Lbn i juz chyba sie troche przejadł:/ A na UMCS-ie mogliby zmienic repertuar Kabaretonu bo 3 rok z rzędu bedzie Smile i Formacja Chatelet(bardzo ich lubie ale jest wiele innych kabaretów wartych zobaczenia)...nom to udanych "juwenalii" życze. Niech kicz bedzie z wami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie lipa bo Płońska wyemigrowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ich popaprało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doda??????? to juz lepiej blog 24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK, ZGADZAM SIĘ, TO WSZYSTKO DLA TEGO, ŻE PŁOŃSKIEJ JUŻ Z NAMI NIE MA! ONA PRZYNAJMNIEJ MIAŁA DOBRY GUST DZIWACZNY ALE NIE DODOWY ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płońska rulez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAK, ZGADZAM SIĘ, TO WSZYSTKO DLA TEGO, ŻE PŁOŃSKIEJ JUŻ Z NAMI NIE MA! ONA PRZYNAJMNIEJ MIAŁA DOBRY GUST DZIWACZNY ALE NIE DODOWY ;p
no moze nieprzesadzajmy z tym płońskim gustem ale faktycznie jakąkolwiek klase nadawała tym pijackim imprezom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Płońska rulez
ale wiecie nie wiem jak z dodą ale do płońskiej w krakowie to tezba przysyłac tydzień wcześniej informacje ze sie chce przyjechac na impreze z nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej nie tylko płońskiej brak co nie ;> a jak korowód w tym roku sie prezentuje? Ruda weź mi bilety skoluj na mattafix
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze byscie pogadali o lbn i ze te juwenalia coś tam a nie skupiacie sie na mnie i bezcześcicie tak moje nazwisko:P ;d;d;d za kazde wymienienie mnie po nazwisku 50zeta pobieram to sa prawa autorskie kochani!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra a my tu gadamy o Juwenaliach czy o jakiejś Płońskiej której nikt nie zna,co??:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro marzanna P. niechce żebyśmy ją wymieniali z nawiska nawet w tych peanach na jej cześ to moze coś co ona nazwie EPITAFIUM czyli proponuje zacząć dochodzenie CO JEST PODOBNEGO W MARZANNIE P. I W DODZIE!!! zaczynamy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruda zamilcz!! bo dostaniesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na Kazelocie zawsze najwiecej ludu bylo a teraz od kiedy wspanialy przybytek kultury pod nazwa 5 element zamkneli to w ciagu roku nie ma co liczyc,ze do nas wpadnie.Ja chem KAAAAAAAAAAAzimierza!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda ma być przy okazji 10 lecia pewnego syfnego hipermarketu (z ulk. Zana), więc nie ma to nic wspólnego z kozienaliami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak Dody nie bedzie na Kozienaliach ale sam fakt tego ze ktos chyba musiał ją zaprosić świadczy o tym jak niektórzy ludzie zaniżają poziom kultury w lbn - nie sądzisz?? za tą kase którą ona dostanie mógłby wystąpic o wiele lepszy zespół lub zespoły,które coś sobą reprezentują. A tu mamy kicz po prostu:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ MAM PYTANKO PO ILE BEDĄ BILETY NA KABARET PARANIENORMALNI???I BARDZO PROSZE O BLIŻSZE DANE CO GDZIE KIEDY:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja jest w tym roku... kozinalia do dupy, juwenalia tez nie bardzo, lipa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie to bardzo podoba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...